"Fryderyki" - kreacje gwiazd! Zdjęcia!

Muzyka muzyką, ale wczorajsza gala "Fryderyków" była nie tylko świętem dla ucha, lecz także dla oka! Gwiazdy jak zwykle wykorzystały okazję, aby się pokazać w ciekawych kreacjach! Plotek tam był i wszystko widział! Zobaczcie zdjęcia!

 

Wczorajsza pogoda nie zachęcała do eksperymentów w dziedzinie mody. Zimno i deszcz sprawiły, że wiele gwiazd postawiło na wygodne i ciepłe ubrania. Tylko niektórzy śmiałkowie postanowili pokazać więcej ciała. Do takich osób należały niewątpliwie Natalia Kukulska i Halina Mlynkowa. Kukulska zdecydowała się na odsłonięcie pleców, zaś Halinka eksponowała swoje ładne ramiona.

 

 

Nieco więcej ciepłych akcentów wniosły słoneczne kreacje Eweliny Flinty i Natalii Przybysz .

 

 

Kasia Sowińska i Reni Jusis pojawiły się na gali w czarnych skórzanych kurtkach. Ale na tym koniec podobieństw. Bo jedna postawiła na kolor zielony, a druga na różowy.

 

 

I na koniec rzućmy okiem na tych, którzy postawili na luźne, a nawet lekko dziwaczne kreacje. I tak Kasia Nosowska pojawiła się na gali w wielkim szerokim polarze. Ale chyba w przypadku Nosowskiej to nie możemy się czepiać, w końcu to wielka wygrana "Fryderyków"! Natomiast jeszcze bardziej dziwaczny strój wdział Sebastian Karpiel-Bułecka, który pojawił się w gustownej spódnicy! Ten drobny damski akcent nic a nic nie ujął przystojnemu artyście! Podobno urok wokalisty powalał wszystkie kobiety w promieniu kilku metrów!

 

 

I to tyle w sprawie kreacji gwiazd na "Fryderykach"! Teraz czas na wasze komentarze. Podobały wam się stroje artystów?

 

Więcej o: