Doda zrobi karierę aktorską?

To zaledwie kilka dni spędzonych na planie. A już wszyscy są zachwyceni Dodą! Krzysztof Zanussi ma nosa do aktorów. Jak twierdzą wtajemniczeni Doda na planie jego filmu zachowuje się jak prawdziwa aktorka. Czyżby piosenkarka miała ukryty talent?

 

Wszyscy są w szoku. Krzysztof Zanussi zatrudnił piosenkarkę do najnowszego filmu, bo chciał w ten sposób zażartować sobie z widzów. Tymczasem już po kilku dniach odkąd pojawiła się Doda na planie filmu wszyscy są pod jej wielkim wrażeniem. Rabczewska nie dość, że się nie spóźnia na plan, to jeszcze zachowuje się jak profesjonalna aktorka.

Doda już wcześniej dostawała propozycję filmowe. Ale dotychczas odmawiała, bo w końcu żyje ze śpiewania. Jednak propozycja pana Zanussiego była bardzo kusząca i Doda postanowiła spróbować swoich sił jako aktorka. Chyba nikt nie spodziewał się, że wypadnie tak dobrze przed kamerą. Ale prawda jest taka, że kamera ją po prostu kocha. Wcale się nie dziwię, że teraz Doda będzie miała dylemat, czy nie pomyliła zawodów - opowiada przyjaciółka Rabczewskiej.

Doda jak widać jest pracowita. Nie boi się wyzwań i potrafi ciężko pracować. Plotek ma nadzieję, że film z Rabczewską przekona w końcu jej wrogów do jej talentu.