Joanna Liszowska opowiedziała nam o swoim programie! Wideo!

Joanna Liszowska opowiedziała Plotkowi o programie "Prywatny Instruktor Tańca", w którym razem z Michałem Pirógiem i Rafałem Maserakiem będzie uczyła widzów tańczyć. Nowy program ma przekazać nie tylko technikę, ale także pewną wiedzę o historii tańca.

 

 

Liszowska o swoim programie! Joanna Liszowska opowiedziała o programie "Prywatny Instruktor Tańca". Program "Prywatny Instruktor Tańca" będziemy mogli zobaczyć już od 14 kwietnia na antenie TVN Style. W programie wystąpi Joanna Liszowska. Joanna Liszowska opowiedziała o programie "Prywatny Instruktor Tańca". Razem z Michałem Pirógiem i Rafałem Maserakiem będzie uczyła widzów tańczyć. Nowy program ma przekazać nie tylko technikę, ale także pewną wiedzę o historii tańca. Program "Prywatny Instruktor Tańca" będziemy mogli zobaczyć już od 14 kwietnia na antenie TVN Style. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tańcowi towarzyskiemu i jednemu współczesnemu. Autorzy będą kładli większy nacisk na samą teorię tańca, choć oczywiście nie zabraknie też praktyki. Michał Piróg i Rafał Maserak będą udzielać lekcji, a Joasia wystąpi w roli ucznia znanych tancerzy.

 

Program "Prywatny Instruktor Tańca" będziemy mogli zobaczyć już od 14 kwietnia na antenie TVN Style. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tańcowi towarzyskiemu i jednemu współczesnemu. Autorzy będą kładli większy nacisk na samą teorie tańca, choć oczywiście nie zabraknie też praktyki. Michał Piróg i Rafał Maserak będą udzielać lekcji, a Joasia wystąpi w roli ucznia znanych tancerzy. Zobacz wideo!

 

Joasia Liszowska opowiada o nowym programie "Prywatny Instruktor Tańca":