Marina Łuczenko odpadła z Tańca z Gwiazdami

Wczorajszy odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" należał do bardzo emocjonujących. Z programu odpadła urocza Marina Łuczenko. No cóż, zdarza się, ale dziewczyna będzie miała przynajmniej więcej czasu na naukę do matury. Poza tym duże kontrowersje wywołała Ania Bosak. O co chodziło?

 

Pary tańczyły wczoraj walca wiedeńskiego i salsę. Większość wypadła całkiem, całkiem.

 

Niestety z programu odpadła kolejna para - tym razem z programem pożegnali się Marina Łuczenko i Michał Uryniuk. Nie poszło im wcale tak źle, ale kolejny raz okazało się, że nie wystarczy ładnie wyglądać. Ważne przede wszystkim jest zrobienie wrażenia na widzach, a tym razem Marinie się nie udało.

 

Poza tym w programie nie zabrakło niespodzianek - dla niektórych przykrych. Ania Bosak kolejny raz podpadła Ivonie Pavloić. Sroga jurorka nie szczędziła Robertowi Janowskiemu pochwał za salsę, jednak Ani powiedziała, iż mogła się bardziej do tańca przygotować.

 

To chyba pierwszy raz w historii Tańca z Gwiazdami, kiedy amator robi mniej błędów w krokach niż profesjonalista. Może Ania Bosak sama powinna wybrać się na jakieś kursy doszkalające. Kotek naprawdę strasznie ją lubi, ale salsa w jej wykonaniu nie powala.

 

Co sądzicie na temat odpadnięcia Mariny i tańca Ani Bosak? Kotek czeka na Wasze opinie!