Gwiazdy Tańczą na Lodzie - bez Dody?

Słaba oglądalność, a przede wszystkim zawodowe plany Dody mogą skłonić TVP do zrezygnowania z produkcji 3. edycji show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . O co chodzi?

 

Druga edycja "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" ma najniższą w tym sezonie oglądalność. Nic dziwnego, że TVP poważnie zastanawia się na kolejną edycją widowiska. Od pewnego czasu krążą też pogłoski na korytarzach przy Woronicza, że z zasiadania w jury chce też zrezygnować Doda . Nieoficjalnie wiadomo, że Rabczewska wyjedzie jesienią na kilka miesięcy do Mediolanu, żeby nagrywać nowy album, a to oznacza, że nie będzie jej w kraju.

Nie wiemy, czy rzeczywiście pojawi się kolejna edycja "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Od pewnego czasu mówi się, że być może TVP zrezygnuje z tej produkcji, bo jeśli zabraknie w nim Dody, będzie potrzebna zupełnie nowa osoba na jej miejsce. A kto mógłby ją zastąpić, tego nie wiadomo- opowiada dziennikarka TVP.

Czyżby Doda rzeczywiście miała już dość fotela jurora w "Gwiazdy Tańczą na Lodzie"? To możliwe. Wystarczy zauważyć, że od pewnego czasu Doda nie jest już tak ostra dla uczestników widowiska i podczas nagrań sprawia wrażenie znudzonej tym, co się dzieje w programie. Nic dziwnego, że myśli poważnie o tym, żeby odejść z widowiska Dwójki.