Doda i Makowiecki pobili się o kobietę!

To Tomek Makowiecki zaatakował pierwszy Dodę ! Tak przynajmniej twierdzą świadkowie bójki, która miała miejsce po wręczeniu nominacji do nagród ESKA Music Awards. Makowieckiemu puściły nerwy, kiedy Rabczewska zaczęła nabijać się z jego dziewczyny!

 

Tuż po zakończeniu imprezy Eski Tomek Makowiecki wdał się w rozmowę z Dodą , która miała ponoć zakpić z jego dziewczyny Reni Jusis. To podobno bardzo wkurzyło Makowieckiego.

Doda jaka jest każdy wie, czasami coś powie bez namysłu, a potem ponosi tego konsekwencje. Wiem, że Tomek jest w bardzo bliskich relacjach z Reni Jusis, dlatego, gdy usłyszał, że Doda z niej kpi poniosły go nerwy. Nie wytrzymał i chciał ją uderzyć - opowiada świadek zdarzenia.

Cóż Doda lubi wywoływać skandale na imprezach. Przypomnijmy, że po ostatniej gali Vivy doszło do szarpaniny w windzie z raperami z Grupy Operacyjnej .

 

Przed Rabczewską kolejne imprezy - gala Eska Music Awards oraz wręczenie Fryderyków. Pozostaje mieć nadzieje, że tym razem nie dojdzie do żadnej awantury...

 

Co do Tomka, to Plotek grzmi - kobiet się nie bije, bez względu na to co robią i mówią! Więc z daleka z łapami!