Rubik jest do wzięcia!

To chyba największe rozstanie tego roku! Piotr Rubik znowu jest wolny. W dotąd nieznanych okolicznościach słynny kompozytor rozstał się z jedną z najważniejszych kobiet w polskim show- biznesie. Nic dziwnego, że teraz do Rubika ustawiają się kolejki chętnych zająć jej miejsce. O co chodzi?

 

Stało się. Piotr Rubik rozstał się ze swoją dotychczasową manadżerką Katarzyną Kanclerz. Kulisy "zerwania" nie są znane, ale wtajemniczeni twierdzą, że poszło o kasę. Rubik jednak odmawia na razie jakichkolwiek wypowiedzi na ten temat.

Informuję, że w dniu 16 marca 2008 zakończyłem współpracę menedżerską z panią Katarzyną Kanclerz. W związku z tym wygasają wszelkie pełnomocnictwa pani Kanclerz jako mojego reprezentanta- napisał Rubik na swojej stronie.

To lakoniczna wypowiedź Rubika na temat zakończenia współpracy. Co ciekawe, wcześniej do zerwania kontaktu z Katarzyną Kanclerz, legendą polskiego show- biznesu, namawiał kompozytora Michał Wiśniewski. Czyżby Rubik wziął sobie do serca słowa lidera Ich Troje?