Doda zakazana w TVP! Wideo!

Lody "Doda" wchodzą powoli do sklepów. A tymczasem reklamówka nakręcona przez Rabczewską wzbudziła mieszane uczucia w TVP, która prawdopodobnie zakaże pokazywania reklamy na wszystkich kanałach telewizji publicznej!
Doda zakazana w TVP! Lody "Doda" wchodzą powoli do sklepów. Rada Etyki TVP ma kłopot z najnowszą reklamą, w której Doda reklamuje lody o swoim imieniu. Nie podoba jej się to, że piosenkarka jest zbyt wyzywająca, a reklama perwersyjna. A tymczasem reklamówka nakręcona przez Rabczewską wzbudziła mieszane uczucia w TVP. Prawdopodobnie zakazane zostanie pokazywanie reklamy na wszystkich kanałach telewizji publicznej! O tym, że Doda jest seksowna nie trzeba nikogo przekonywać, bo widać to gołym okiem. Rada Etyki TVP ma nie lada kłopot z najnowszą reklamą, w której Doda reklamuje lody o swoim imieniu. Członkom komisji nie podoba się to, że piosenkarka jest zbyt wyzywająca, a sama reklama ma charakter perwersyjny. Z tego też powodu najprawdopodobniej lody różowej królowej nie będą reklamowane w publicznej telewizji.  - To normalna procedura. Każda reklama jest ocenia przez komisję. A ta jest po prostu bardzo wyzywająca i nie mogą jej oglądać dzieci. Taki zapis jest w statucie TVP. Nie wolno go łamać. Być może komisja dopuści reklamę w późniejszych godzinach. Ale nie wtedy, gdy telewizję oglądają nieletni. - wyjaśnia dziennikarka TVP. Bez żadnych oporów reklamę mogą pokazywać stacje komercyjne. Ale czy zdecydują się na to? To się okaże za kilka dni. Cóż, Rabczewska jest mistrzynią prowokacji, szkoda tylko, że tym razem może to zniweczyć jej pracę. Czy reklama Dody pójdzie do kosza?!

 

O tym, że Doda jest seksowna nie trzeba nikogo przekonywać, bo widać to gołym okiem. I tak Rada Etyki TVP ma nie lada kłopot z najnowszą reklamą, w którejDodareklamuje lody o swoim imieniu. Członkom komisji nie podoba się to, że piosenkarka jest zbyt wyzywająca, a sama reklama ma charakter perwersyjny. Z tego też powodu najprawdopodobniej lody różowej królowej nie będą reklamowane w publicznej telewziji.

 

To normalna procedura. Każda reklama jest ocenia przez komisję. A ta jest po prostu bardzo wyzywająca i nie mogą jej oglądać dzieci. Taki zapis jest w statucie TVP. Nie wolno go łamać. Być może komisja dopuści reklamę, w późniejszych godzinach. Ale nie wtedy, gdy telewizję oglądają nieletni. - wyjaśnia dziennikarka TVP.

 

Bez żadnych oporów reklamę mogą pokazywać stacje komercyjne. Ale czy zdecydują się na to? To się dopiero okaże za kilka dni.

 

Cóż, Rabczewska jest mistrzynią prowokacji, szkoda tylko, że tym razem może to zniweczyć jej pracę. Czy reklama Dody pójdzie do kosza?!

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (306)
Doda zakazana w TVP! Wideo!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  osobiście nie znosze Dody ale w tej reklamie nie ma nic złego.Gdyby to była M.Rodowicz reklamująca lody "Maryla" to nic byście nie mowili/

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  wy wszyscy jesteście siebie warci!!! zazdrościcie kobiecie tego że jest piękna!!! ten kto pisze że ta reklama jest obleśna to chyba jakaś nastolatka która nierozumie nas facetów że ta reklama jest seksowna i zmysłowa. kto by niechciał żeby DODA tak się zajęła wami jak tymi lodami w reklamie... niektórzy faceci którzy zobaczą tą reklame zapewne idą do łazienki się trzepać!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  ..żal...

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  to jest h..owa reklama,doda to tania dziwka jak ich mało!!jest po.. w h.. menda społeczna.Jej sylikon ,aż brzydzi ludzi!!sztuczna lala z miasta!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Mam już dośc tej skandalistki jak ją widzę to mi się na pawia zbiera .

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Zdecydowanie powinni znieść reklamę z anteny.To odrażające,czy ta dziewczyna kiedyś skończy sie poniżać?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  PIE..NE ZAZDROSNICE JESTESCIE I TYLE....SAME PIEKNOSCI SIE ODEZWALY;NIE CHCIALABYM WAS W REALU ZOBACZYC PASKUDY:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  TA reklama jest z.. jak i ta CALA DODA :/:/:/ WYTAPETOWANA KU.. !!!!!

 • Gość: Gość

  0

  w ogole dla mnie to jest smieszne <lol2> takie reklamy, to nie reklamy, ktore powinny byc puszczane w obieg na caly swiat haha, wezcie to sobie obejzyjcie, to jest dla mnie chore, powinno isc na takiego pornosa, do jakiegos brukowca, a nie na reklame, ktora moga obejzec wszyscy ;// a potem sie dziwncie, ze demoralizajca ;//

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX