Joel i Benji Madden otworzyli sklep z ubraniami

Wreszcie spełniło się wielkie marzenie bliźniaków z Good Charlotte. Benji Madden i Joel Madden otworzyli swój pierwszy sklep w Los Angeles. Świętowali to oczywiście z wybrankami serca: Nicole Richie i Paris Hilton. Zobaczcie, co można u nich kupić oraz galerię z otwarcia!

 

Marzenie chłopaków ziściło się w 100 procentach. Benji Madden i Joel Madden w końcu otworzyli sklep DCMA Collective. Jest to pierwszy tego rodzaju sklep w Los Angeles. Całe przedsięwzięcie trwało 8 miesięcy, ale w końcu udało się!

 

To tak, jakbym miał drugie dziecko - śmieje się Joel Madden. - W linii DCMA znajdą się rzeczy dla dzieci, biżuteria - moja ulubiona kategoria - oraz T-shirty.

 

Benji Madden dodaje:

 

Pochodzimy z małego miasta i to jest dla nas spełnieniem marzeń.


Imprezę z okazji wielkiego otwarcia zaszczyciły swoją obecnościa Paris Hilton i Nicole Richie. Pojawili się również: Nicky Hilton, Pete Wentz i dawno niewidziana Christina Milian.

 

 

W kolekcji DCMA można znaleźć dokładnie takie ciuchy, jakie chłopaki noszą na co dzień, czyli dużo czaszek, rockowym motywów i czerni. W ubraniach dla dziewczyn również przeważa czarny oraz różowy.

Wielką fanką ubrań jest świeżo upieczona mama, Nicole Richie.

 

Cudowne, że w końcu powołano sklep do życia, ponieważ to od dawna było marzeniem Joela. Kiedy byłam w ciąży, sama nosiłam jego T-shirty. Teraz cieszę się, że będę mogła nosić damskie ubrania. Harlow też nosi rzeczy DCMA.

 

Uroczo... A ciekawi Was, jak wyglądają cuda od Joela i Benjiego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli ciekawią Was inne rzeczy DCMA, to zajrzyjcie na stronę dcmastore.com.

 

 

I jak Wam się podobają? Kotek musi przyznać, że gdyby taki sklep powstał w Polsce, to na pewno by się do niego wybrał!