Kasia Figura i Rafał Maserak odpadli z TzG

Ach, co to były za emocje! Za nami kolejny fascynujący odcinek programu "Taniec z gwiazdami". Odpadła Kasia Figura, której partnerem był Rafał Maserak. Któż się spodziewał takiego obrotu sprawy! Co Wam się najbardziej podobało w ostatnim odcinku "TzG"?

 

Kotkowi najbardziej podobał się Pudzian! Co tu wiele mówić, chłopak jest fantastyczny! Może brakuje mu lekkości w tańcu, ale gdy się go ogląda, nie sposób się nie uśmiechać! Jive w jego wykonaniu był jedyny w swoim rodzaju i rację miała Iwona Pavlovich, która stwierdziła, że powstał nowy styl taneczny - "na Pudziana".

 

Poza tym bardzo ładnie tańczyła śliczna Marina Łuczenko. Dziewczyna po prostu płynie w tańcu, czego nie można powiedzieć niestety o wszystkich. Zdecydowanie blado wypadł i tym razem Łukasz Zagrobelny. Kotek ma wrażenie, że on specjalnie udaje "luzaka", żeby zjednać sobie sympatię widzów. Łukasz nic z tego - Kotek cię przejrzał i wie, jaki jesteś naprawdę! Nudny i sztuczny!

 

Poza tym fajnie wypadła Ania Bosak i Robert Janowski. Ciekawy układ i wykonanie go zaprezentowali Wojtek Łozowski i Marek Kaliszuk.

 

A kto podobał Wam się najbardziej? Kotek czeka na Wasze opinie!