Ewa Sonnet nie znosi Frytki?

Ewa Sonnet nie pała sympatią do Agnieszki Frykowskiej . Właśnie z tego powodu odmówiła swojego udziału w imprezie Rafała i Marcina Mroczka w Katowicach. Co drażni Ewę Sonnet we Frytce?
Ewa Sonnet nie znosi Frytki? Co drażni Ewę Sonnet we Frytce? Ewa Sonnet nie pała sympatią do Agnieszki Frykowskiej. Właśnie z tego powodu odmówiła swojego udziału w imprezie Rafała i Marcina Mroczka w Katowicach. Ewa Sonnet nie pała sympatią do Agnieszki Frykowskiej. Właśnie z tego powodu odmówiła swojego udziału w imprezie Rafała i Marcina Mroczka w Katowicach. Co prawda, impreza odbyła się kilka tygodni temu, ale Ewa Sonnet dopiero teraz przyznała, że odmówiła Mroczkom udziału w ich przedsięwzięciu ze względu na Agnieszkę Frykowską. Frytka była jedną z gwiazd zaproszonych do Katowic. Niestety, nie spodobało się to Ewie i nie pojawiła się na imprezie. Nie chcę mieć nic wspólnego z tą panią. Ona ma niejasną przeszłość i próbowała złamać prawo, a to już wystarczający powód dla mnie, żeby odmówić udziału w tej imprezie. Unikam kontaktu z Agnieszką Frykowską - wyjaśnia Sonnet. Plotek znalazł wspólne zdjęcia Sonnet i Frykowskiej - rzeczywiście nie wyglądają na serdeczne przyjaciółki. 


Co prawda, impreza Mroczek House w Katowicach odbyła się kilka tygodni temu, aleEwa Sonnet dopiero teraz przyznała, że odmówiła Mroczkom udziału w ich przedsięwzięciu ze względu na Agnieszkę Frykowską. Frytka była jedną z gwiazd zaproszonych do Katowic. Niestety, to nie spodobało się to Ewie i nie pojawiła się na imprezie.

Nie chcę mieć nic wspólnego z tą panią. Ona ma niejasną przeszłość i próbowała złamać prawo, a to już wystarczający powód dla mnie, żeby odmówić udziału w tej imprezie. Unikam kontaktu z Agnieszką Frykowską - wyjaśnia Sonnet.

Plotek znalazł wspólne zdjęcia Sonnet i Frykowskiej - rzeczywiście nie wyglądają na serdeczne przyjaciółki.

 

Agnieszka Frykowska i Ewa Sonnet