Koterski ma problem z zębami! Wypadają! Zdjęcia!

Michał Koterski potrafi rozbawić nawet ponuraka. Misiek jest największą gwiazdą trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają" . Aktor i prezenter przebrał się za Zbigniewa Wodeckiego i zapomniał z wrażenia tekstu piosenki. Co jeszcze wydarzyło się w "JOŚ"?

 

Drugi odcinek "JOŚ" pokazał, że najlepiej śpiewa Monika Dryl i Krzysztof Respondek i to oni powinni znaleźć się w finale trzeciej edycji show. Polsat tym razem postawił na karaoke w wykonaniu gwiazd.


Zaskoczyła nas Edyta Górniak, która po zwolnieniu stylistek wygląda znacznie lepiej. Co więcej, była też najbardziej łaskawa spośród trójki jurorów i chętnie przyznawała gwiazdom 6 punktów.

 

Plotkowi najbardziej poza dwójką aktorów podobał się występ Michała Koterskiego , który nie dość, że nie pamiętał tekstu piosenki, to jeszcze przebrał się za Zbigniewa Wodeckiego. Koterski zachęcił widzów, żeby oddawali na niego głosy, bo zbiera na sztuczną szczękę.

 

Rozczarowała chyba wszystkich Grażyna Szapołowska w przeboju Alicji Majewskiej oraz Tomasz Bednarek w piosence Feel. Oboje są zagrożeni.

 

Za to dużo szczęścia ma Ania Janocha , która nie umie śpiewać, ale za to jest piękna. I być może z tego powodu widzowie Polsatu nie szczędzą na nią sms-ów.

 

Z programu odpadła Joanna Kurowska, która Brylantowego Jokera podarowała tym razem Darkowi Kordkowi.