Włatcy much - rusza casting na Czesia!

Już za kilka tygodni rozpocznie się gigantyczny casting na Czesia . W konkursie może wziąć każdy, kto ma choć trochę podobny głos do sympatycznego bohatera kreskówki "Włatcy much". O co chodzi?
Włatcy Móch: aktor poszukiwany Już za kilka tygodni rozpocznie się gigantyczny casting na Czesia Za kilka tygodni rozpocznie się gigantyczny casting na Czesia. W konkursie może wziąć każdy, kto ma choć trochę podobny głos do bohatera "Włatców Móch". "Włatcy Móch" znowu atakują! Tym razem jednak w kwietniu do sklepów trafi 3 sezon przygód niesfornych 8-latków. I to z tej okazji w Warszawie odbędą się spotkania z twórcami serialu, ale przede wszystkim konkurs na podkładanie głosu Czesia. W konkursie może wziąć każdy, kto ma choć trochę podobny głos do sympatycznego bohatera kreskówki "Włatcy Móch". Organizatorzy zapewniają, że już za kilka tygodni fanów serialu czeka wiele atrakcji. W styczniu 2009 "Włatcy Móch" pojawią się w kinach!


"Włatcy Móch" znowu atakują! Tym razem jednak w kwietniu do sklepów trafi 3 sezon przygód niesfornych 8- latków.
I to z tej okazji w Warszawie odbędą się spotkania z twórcami serialu, ale przede wszystkim konkurs na podkładanie głosu Czesia. Organizatorzy zapewniają, że już za kilka tygodni fanów serialu czeka wiele atrakcji.

 

W styczniu 2009 "Włatcy Móch" pojawią się w kinach!

 

Włatcy much