Kasia Nova kopiuje Dodę?

Kasia Nova idzie w ślady Dody Rabczewskiej . Dosłownie dwa dni po ukazaniu się jej debiutanckiej płyty artystka weszła do domu Wielkiego Brata, żeby zdobyć nową publiczność, tak jak przed laty Doda do "Baru". I choć plan wydawał się niemal doskonały Nova po sześciu dniach wyleciała z hukiem z piątej edycji "Big Brothera" . Dlaczego?


Plan był prosty. Kasia Nova zgodziła się na udział w piątej edycji "Big Brothera", żeby wypromować swoje nazwisko i przy okazji zwrócić uwagę na swoją ostatnią płytę. Artystka się jednak przeliczyła, bo nie dość, że Nova nie potrafiła złapać porozumienia z pozostałymi mieszkańcami domu, to i widzowie delikatnie mówiąc nie nabrali do niej przekonania.

 

Co ciekawie, wszyscy domownicy domu Wielkiego Brata są przekonani, że Kasia Nova decydując się na udział w reality show poszła śladami Dody Rabczewskiej. Ekscentryczna piosenkarka wzięła udział kilka lat temu w "Barze", co sprawiło, że cała Polska ją zauważyła. Być może podobny plan miała Kasia Nova.

 

Niestety, plan nie wypalił, bo artystka poza decyzją o wzięciu udziału w "Big Brother V.I.P" nie potrafiła zwrócić na siebie uwagi ani kolegów, ani widzów. Okazało się, że piosenkarka jest po prostu skromną dziewczyną.

 

Mimo tego Kasia nie załamuje się, bo jak stwierdziła wychodząc z programu, będzie miała wreszcie czas na to, żeby zająć się promocją płyty i koncertami. Plotek ma nadzieję, że prawdziwa kariera stoi przed nią otworem. Tak trzymać!