Gwiezdny cyrk - najdroższym show w Polsce!

Już za trzy dni rusza najdroższe widowisko w polskiej rozrywce - "Gwiezdny Cyrk". Polsat zapowiada wielkie show, jakiego dotąd nie było jeszcze w telewizji. Twórcy przewidzieli aż 54 dyscypliny cyrkowe, w których zmierzy się 9 śmiałków! Wiele z zadań będzie wymagało nie tylko niezwykłej sprawności, ale przede wszystkim odwagi. Co czeka uczestników "Gwiezdnego Cyrku"?
Najdroższy show w Polsce Polsat zapowiada, że "Gwiezdny Cyrk" będzie przełomem Już za trzy dni rusza najdroższe widowisko w polskiej rozrywce - "Gwiezdny Cyrk". Polsat zapowiada wielkie show, jakiego dotąd nie było jeszcze w telewizji Już za trzy dni rusza najbardziej wyczekiwane widowisko w polskiej rozrywce - "Gwiezdny Cyrk". Polsat zapowiada wielkie show, jakiego dotąd nie było jeszcze w telewizji. Twórcy przewidzieli aż 54 dyscypliny cyrkowe, w których zmierzy się 9 śmiałków! Wiele z zadań będzie wymagało nie tylko niezwykłej sprawności, ale przede wszystkim odwagi. To ma być najdroższe widowisko telewizyjne w historii polskiego show-biznesu. Polsat nie chce zdradzić ile wydał na produkcję programu, ale specjaliści twierdzą, że to naprawdę spora kwota. "Gwiezdny cyrk" zadebiutuje na ekranie już w najbliższy czwartek o godz. 21.00. Wiadomo, że poza 9 uczestnikami z polskiego show-biznesu, w każdym odcinku swoje umiejętności będą pokazywać największe gwiazdy aren cyrkowych z całego świata. Wciąż nie wiadomo na jakiej zasadzie, będą rywalizować między sobą uczestnicy, ale dyscypliny, które mają do wyboru, mrożą krew w żyłach. Każdy uczestnik przygotowuje swój indywidualny program. Gwiazda może wśród 54. dyscyplin wybrać tę, w której czuje się najpewniej. Wiemy, że na pewno nasi uczestnicy wybrali woltyżerkę, chodzenie po stalowej linie, tresurę dzikich lwów w klatce, żonglerkę i chyba najbardziej niebezpieczną dyscyplinę, jaką jest rzucanie nożami do ruchomej tarczy. Na razie nie możemy zdradzić kto wybrał tę najniebezpieczniejszą kategorię, ale trzeba przyznać, że ta osoba bierze na siebie dużą odpowiedzialność, bo w końcu do tarczy, będzie przytwierdzony żywy człowiek - zdradza pracownik Polsatu. To nie wszystko. Plotek dowiedział się, że w widowisku nie zabraknie również clownów i magii, która jest również nieodzowną częścią cyrkowego fachu. Jak poradzą sobie gwiazdy w "Gwiezdnym Cyrku"? Przekonamy się już w czwartek!

 

To ma być najdroższe widowisko telewizyjne w historii polskiego show-biznesu. Polsat nie chce zdradzić ile wydał na produkcję programu, ale specjaliści twierdzą, że to naprawdę spora kwota. "Gwiezdny cyrk" zadebiutuje na ekranie już w najbliższy czwartek o godz. 21.00. Wiadomo, że poza 9 uczestnikami z polskiego show-biznesu, w każdym odcinku swoje umiejętności będą pokazywać największe gwiazdy aren cyrkowych z całego świata.


Wciąż nie wiadomo na jakiej zasadzie, będą rywalizować między sobą uczestnicy, ale dyscypliny, które mają do wyboru, mrożą krew w żyłach.

Każdy uczestnik przygotowuje swój indywidualny program. Gwiazda może wśród 54. dyscyplin wybrać tę, w której czuje się najpewniej. Wiemy, że na pewno nasi uczestnicy wybrali woltyżerkę, chodzenie po stalowej linie, tresurę dzikich lwów w klatce, żonglerkę i chyba najbardziej niebezpieczną dyscyplinę, jaką jest rzucanie nożami do ruchomej tarczy. Na razie nie możemy zdradzić kto wybrał tę najniebezpieczniejszą kategorię, ale trzeba przyznać, że ta osoba bierze na siebie dużą odpowiedzialność, bo w końcu do tarczy, będzie przytwierdzony żywy człowiek - zdradza pracownik Polsatu.

 

To nie wszystko. Plotek dowiedział się, że w widowisku nie zabraknie również clownów i magii, która jest również nieodzowną częścią cyrkowego fachu. Jak poradzą sobie gwiazdy w "Gwiezdnym Cyrku"? Przekonamy się już w czwartek!

 

 clown w cyrku


Więcej o:
Komentarze (48)
Gwiezdny cyrk - najdroższym show w Polsce!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nieporadzą sobie

 • Gość: Gość

  0

  żal :D

 • Gość: Gość

  0

  GwiezdnyCyrk info

  najdrozszy Show Polsatu? Maryla Rodowicz zgarnia 240 tys na miesiąc? :O

 • Gość: Gość

  0

  To było super kto nie widział niech żałuje

 • Gość: Gość

  0

  Istna głupota.I ten prowadzacy no to juz moze sie schowac bo stary dziodyga na emeryturke niech idzie.My za te ich wybryki placimy kase w abonamencie a oni jeszcze żyruja wysylaniem smsów od widzow. Moze tak cos dzieciom ktore sa chore i leza po szpitalach te pieniadze a nie takim gwiadkom co blyszcza w kamerach a nie na ustach ludzi.Bo pozytku tu nie ma i nie bedzie! To tyle na temat zacofania jakie sie szerzy w tym kraju o ktorym jak narazie mozemy powiedziec ze to jeszcze kraj. (nie wiadomo do kiedy...)

 • Gość: Gość

  0

  Mogliby sobie odpuścić tresurę zwierząt, sami niech się wytresują w kręceniu piłki na nosie, to będzie ubaw. Zwierzęta się podziwia ale nie w cyrku. CYRK MA BYĆ BEZ ZWIERZĄT!!!

 • Gość: Gość

  0

  biedne zwierzaki co będą brały w tym udział..
  Nie nawidze tych programów o gwiazdach. Mdłe jak nic :/ kasa kasa kasa i jeszcze raz kasa.

 • Gość: Gość

  0

  porażka:/ mam wrażenie że polsat to telewizja dla infantylnych...

 • Gość: Gość

  0

  Głupi program.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX