Robert Janowski faworytem siódmej edycji "TzG", Pudzian nie daje rady

Były łzy i wielkie emocje. Już po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wiadomo, że faworytem widzów i jury jest Robert Janowski , który zebrał najlepsze noty. Kto ma jeszcze szanse, żeby tańczyć dłużej w siódmej edycji hitu TVN?
Pudzian nie daje rady w "TzG" Były łzy i wielkie emocje. Już po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wiadomo, że faworytem widzów i jury jest Robert Janowski, który zebrał najlepsze noty. Kto ma jeszcze szanse, żeby tańczyć dłużej w siódmej edycji hitu TVN? Siedmiu wspaniałych zatańczyło w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Już teraz wiadomo, że wśród gwiazdorów na parkiecie najlepiej radzi sobie trzech facetów: Robert Janowski, aktor znany z serialu "Na Wspólnej", Tomasz Schimscheimer oraz Wojtek Łozowski - dziennikarz MTV. To właśnie on doprowadził Ivonę Pavlović do łez. Widzowie TVN dowiedzieli podczas emisji show, że surowa jurorka tańczyła wiele lat temu z jego ojcem Andrzejem Łozowskim. Wzruszające. Już po pierwszym odcinku widać, że prezenter MTV jest oswojony z parkietem od dziecka. Jurorka pokazała się po raz pierwszy widzom w nowych kolorach i trzeba przyznać, że w białej bluzeczce wyglądała również dobrze, co w ulubionej czerni. Niemniejsze emocje wywołał występ Mariusza Pudzianowskiego, który na parkiecie poruszał się równie niezdarnie jak Przemek Saleta na lodzie. To jednak nikomu nie przeszkadzało, bo zarówno jurorzy byli łaskawi dla niego, a publiczność wysłała dużo smsów... W końcu też dowiedzieliśmy się, kim jest Marek Kaliszuk, młody aktor stawiający pierwsze kroki w zawodzie. Ponoć gra w serialu "M jak Miłość"... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... Tym razem TVN zawiódł widzów i na parkiecie tylko raz pojawiły się wszystkie gwiazdy, a wśród nich Kasia Figura. Na pojedynek pań, będziemy musieli poczekać aż tydzień, bo wtedy kobiety będą walczyły o udział w kolejnych odcinkach "TzG". Już po pierwszym odcinku widać, że siódma edycja "TzG" będzie o wiele ciekawszym i bardziej emocjonującym widowiskiem od poprzedniej. TVN postawił na prawdziwe gwiazdy, które z pewnością bez kłopotów przyciągną przed telewizory widzów. Aha, z programu odpadł aktor Michał Lesień.


Siedmiu wspaniałych zatańczyło w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" . Już teraz wiadomo, że wśród gwiazdorów na parkiecie najlepiej radzi sobie trzech facetów: Robert Janowski , aktor znany z serialu "Na Wspólnej"Tomasz Schimscheimer oraz Wojtek Łozowski - dziennikarz MTV.

 


To właśnie on doprowadził Ivonę Pavlović do łez. Widzowie TVN dowiedzieli podczas emisji show, że surowa jurorka tańczyła wiele lat temu z jego ojcem Andrzejem Łozowskim. Wzruszające. Już po pierwszym odcinku widać, że prezent MTV jest oswojony z parkietem od dziecka. Jurorka pokazała się po raz pierwszy widzom w nowych kolorach i trzeba przyznać, że w białej bluzeczce wyglądała również dobrze, co w ulubionej czerni.

Niemniejsze emocje wywołał występ Mariusza Pudzianowskiego, który na parkiecie poruszał się równie niezdarnie jak Przemek Saleta na lodzie. To jednak nikomu nie przeszkadzało, bo zarówno jurorzy byli łaskawi dla niego, a publiczność wysłała dużo smsów...


W końcu też dowiedzieliśmy się, kim jest Marek Kaliszuk, młody aktor stawiający pierwsze kroki w zawodzie.Ponoć gra w serialu "M jak Miłość"... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

 

Tym razem TVN zawiódł widzów i na parkiecie tylko raz pojawiły się wszystkie gwiazdy, a wśród nich Kasia Figura. Na pojedynek pań, będziemy musieli poczekać aż tydzień, bo wtedy kobiety, będą walczyły o udział w kolejnych odcinkach "TzG".

 

Już po pierwszym odcinku widać, że siódma edycja "TzG" będzie o wiele ciekawszym i bardziej emocjonującym widowiskiem od poprzedniej. TVN postawił na prawdziwe gwiazdy, które z pewnością bez kłopotów przyciągną przed telewizory widzów. I o to w końcu chodzi, bo trudno wyobrazić sobie "Taniec z Gwiazdami" bez prawdziwych gwiazd!

 

Aha, z programu odpadł aktor Michał Lesień.

Więcej o:
Komentarze (163)
Robert Janowski faworytem siódmej edycji "TzG", Pudzian nie daje rady
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  kocham cie mariusz ......

 • Gość: Gość

  0

  pudzian pamietaj glouje na ciebie pa pa pa .........

 • Gość: Gość

  0

  pudzian daj z siebie wszystko n...........

 • Gość: Gość

  0

  Pudzian rzadzi i wygra cała edycje

 • Gość: Gość

  0

  Daj czadu wieze w ciebie kontuzja kolana ci nie przeszkodzi.

 • Gość: Gość

  0

  Daj czadu wieze w ciebie. Kontuzja kolana ci nie przeszkodzi

 • Gość: Gość

  0

  kasiu nie jest zle trzymaj sie

 • Gość: Gość

  0

  A dla mnie liderem jest Zagrobelny i mam nadzieję, że to on wygra :)

 • Gość: Gość

  0

  tani spektakl -duże pieniądze za nasze pieniadze dlatego muszą być też nieudacznicy bo oni najbardziej nas śmieszą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX