Koniec "Czarnej Mamby"?

Każda kobieta potrzebuje odmiany. Iwona Pavlović jest zmęczona wizerunkiem "Czarnej Mamby" i postanowiła się z nim bezpowrotnie pożegnać. Wygląda na to, że dziś wieczorem widzowie "Tańca z Gwiazdami" mogą być bardzo zaskoczeni.

Iwona Pavlović jak każda kobieta zmienną jest. Piękna jurorka postanowiła pożegnać się z czarnymi kreacjami i pobawić się kolorami. Pavlović obejrzała kolekcje wielu projektantów, ale zdecydowała się na kreacje najsłynniejszej polskiej projektantki Evy Minge.

Doradziłem Iwonie, żeby odświeżyła swój wizerunek i pobawiła się kolorami. Od razu się na to zgodziła. Dzisiejszy strój, to początek długiej metamorfozy. Iwona wielokrotnie zaskoczy widzów. Poznałem ostatnio Iwonę z Ewą Mingę. Dziewczyny od razu bardzo polubiły się i postanowiły współpracować. Minge zaprojektuje dla Pavlović nowe wyjątkowe kreacje - mówi Piotr Ostrach doradca Pavlović.

Zatem to naprawdę koniec z wizerunkiem"czarnej mamby"?! Już dziś wieczorem sami się prezekonamy...

 

 

Plotek podejrzał Iwonę podczas wizyty w salonie Evy Minge. Ciekawe jaki będzie efekt współpracy obydwu pań?

 Iwona Pavlović w salonie Evy Minge

 

 

Więcej o:
Komentarze (49)
Koniec "Czarnej Mamby"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehhehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehhehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehhehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehhehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehehehhehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

 • Gość: Gość

  0

  bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  0

  dobre to jest ale dobrze by było żeby wygrala malgorzata socha

 • Gość: Gość

  0

  dobre to jest ale dobrze by było żeby wygrala malgorzata socha

 • Gość: Gość

  0

  p.Iwonka krytyczka bo krytykuje najlepsze pary nawet gdyby sie starały najlepiej wypaść

 • Gość: Gość

  0

  PO CO TA PRYWATA W TAŃCU Z GWIAZDAMI
  PAVLOVICZ
  CZEMU
  CY CHODZI O ZNAJOMOŚCI

 • Gość: Gość

  0

  ale zmarszczki zostały.Minge to pudło potrzebyje samo zmiany, jest tragiczna. Pani Iwonko radzę kogoś innego.

 • Gość: Gość

  0

  czy ona nie zrobiła sobie czasem operacji plastycznej nosa??? jakoś innaczej wyglkąda według mnie

 • Gość: Gość

  0

  ludzie jak byście nie wiedzieli że te ciuchy sa od minge to by było wow!!!! a wlaśnie że wyglada super, dobry wybór pani iwono!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX