Czyja to torebka?

Jak widać nie wszyscy przejmują się ochroną środowiska. Potraficie zgadnąć czyja to plastikowa torebka? Zadanie nie jest trudne. Wystarczy się przyjrzeć co jest w środku.
Czyja to torebka? Paris podziwia biznesowy zmysł Nicole. Paris Hilton podziwia fakt, że jej przyjaciółka Nicole Richie zarobiła milion dolarów na swoim zdjęciu z nowonarodzonym dzieckiem. Jak widać nie wszyscy przejmują się ochroną środowiska. Potraficie zgadnąć czyja to plastikowa torebka? Zadanie nie jest trudne. Wystarczy się przyjrzeć co jest w środku. Właścicielką tej nieekologicznej torby jest Paris Hilton. Gwiazda kupiła magazyn "People", na którego okładce znajduje się jej przyjaciółka Nicole Richie ze swoim niemowlakiem. Jak donosił Plotek, Richie zgarnęła za to zdjęcie 1 mln dolarów. Zapewne Paris kupiła gazetę, bo chciała zobaczyć, za co jej kumpela zgarnęła taką kasę!

 

Właścicielką tej nieekologicznej torby jest Paris Hilton. Gwiazda kupiła magazyn People, na którego okładce znajduje się jej przyjaciółka Nicole Richie ze swoim niemowlakiem. Jak donosił Plotek Richie zgarnęła za to zdjęcie 1 mln dolarów. Zapewne Paris kupiła gazetę bo chciała zobaczyć, za co jej kumpela zgarnęła taką kasę!

 

 Paris Hilton