Doda i Radek po rozwodzie nadal razem?!

O co chodzi w relacjach między Dodą i Radkiem Majdanem wiedzą tylko byli małżonkowie. Jakiś czas temu para rozwiodła się, ale jak niesie plotka Doda i Radek nadal są razem. Jak to możliwe?

 

Doda pojawia się na salonach raz sama, a raz z Radkiem. I choć dziennikarze próbują rozwikłać zagadkę, co naprawdę łączy byłych małżonków, to nikomu nie udało się tego zrobić. Tymczasem podobno między Dodą i Radkiem nigdy nie było tak dobrze, jak po rozwodzie. Znajomi pary nie mogą wyjść z podziwu, bo byli małzonkowie nie dość, że mieszkają pod jednym dachem, to znowu widywani są na romantycznych kolacjach przy świecach, rzadziej zaś na bankietach. Ponoć to Radek przyjął znowu inicjatywę ratowania związku.

Doda ucichła, bo ma dość skandali. Tak naprawdę to dziennikarze najbardziej zaszkodzili ich małżeństwu. To świetna para, ale media ją zniszczyły. Na szczęście oboje się wyciszyli i spotykają się ze sobą. Chyba po prostu nie mogą żyć bez siebie- opowiada przyjaciółka Dody.

Czyżby Dodzie i Majdanowi był potrzebny rozwód do tego, żeby przekonać się, że nie mogą bez siebie żyć? To całkiem możliwe. Doda już nie raz zaskakiwała sowich fanów, dlatego w jej przypadku już nikt się nie dziwi. W końcu nieważne, co mówią, ważne że gadają!