"Dom nad rozlewiskiem" - nowy serial z udziałem Agnieszki Włodarczyk

Jesienią widzowie zobaczą 13 odcinków całkiem nowego serialu "Dom na rozlewiskiem". Polsat prowadzi obecnie rozmowy z aktorami na temat obsady. Nieoficjalnie wiadomo, że jedną z gwiazd, ma być Agnieszka Włodarczyk.

Nina Terentiew potrafi zadbać o ramówkę Polsatu. Zaskoczyła wszystkich wiosennymi programami, a już jesienią mają się pojawić nowe seriale. Wśród nich "Dom nad rozlewiskiem", którego fabuła opiera się na powieść Małgorzaty Kalacińskiej o tym samym tytule. Serial będzie wiernie oddawać historię książkowej Małgosi, która uciekła z Warszawy, żeby poukładać sobie od początku życie na mazurskiej wsi. Tam odnajduje sens życia i spokój, poznaje także swoją matkę, z którą rozstała się w dzieciństwie. Jest więc rodzinna przeszłość i teraźniejszość, jest też przyszłość - trzeba myśleć o sobie, o córce, o nowo budowanym pensjonacie.


Według informacji, które udało się zdobyć Plotkowi większość ról nie jest jeszcze obsadzonych. Jednak listę wszystkich aktorów poznamy już w marcu, bo zdjęcia do serialu zaczną się w kwietniu. Najpoważniejszą kandydatką do roli Małgosi jest Agnieszka Włodarczyk , której nienajlepiej idzie ostatnio kariera estradowa. Podobno aktorka bardzo chce wrócić do pracy na planie.

 

Wszystko wskazuje na to, że nowy serial może być sporym przebojem. Czy zobaczymy w nim Agnieszkę? Okaże się niebawem!