Natasza Urbańska już nie pokaże się w Polsacie?

Co dalej? To pytanie zadaje sobie Natasza Urbańska , której kończy się kontrakt z TVP. Gwiazdka nie dość, że poległa w eliminacjach do Eurowizji, to ma poważny kłopot. Jak sama wyznała nie przepadają za nią fani, ale również nienajlepiej wspominają ją byli współpracownicy. Nic dziwnego, że w Polsacie, gdzie Urbańska stawiała pierwsze kroki z pewnością pracy nie znajdzie! Dlaczego?


To trudny czas dla Nataszy Urbańskiej . Piękna tancerka nie cieszy się najlepszą opinią i ma nie lada kłopot, bo już niedługo, będzie musiała szukać pracy. Jednak wiadomo, że nie znajdzie jej raczej w Polsacie, gdzie do teraz nienajlepiej koledzy wspominają współpracę z piękną artystką. Urbańska pracowała przy serialu "Fale Zbrodni" i była gwiazdą "Jak Oni Śpiewają" . I to właśnie podczas nagrania tego ostatniego programu obraziła się na stację.

Natasza obraziła się na Polsat, bo nie mogła pogodzić się z tym, że widzowie wybrali Agnieszkę Włodarczyk. To nie wina stacji, tak głosowali widzowie, a my nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić, w końcu to decyzja Polaków. Ale to nie jest powód do tego, żeby się na nas obrażać. Jesteśmy otwarci na gwiazdy, na Nataszę również, ale inicjatywa musiałaby wyjść z jej strony - mówi pracownik Polsatu.

Czy Urbańska się ugnie i przeprosi Polsat? Tego nie wiadomo. Jednak szefostwo stacji jest otwarte i gotowe podjąć współpracę z Nataszą. W końcu jest piękną i utalentowaną kobietą i w Polsacie na pewno nie zabraknie dla niej miejsca.