Jamie Lynn Spears chce się dalej uczyć

A jednak nie jest tak źle z Jamie Lynn Spears. Mimo iż jest ciąży, nie zapomina o tym, że mama też musi być wykształcona. Właśnie zdała egzaminy licealne i już przymierza się do pójścia na college. Jak jej się to udało?

Jamie Lynn Spears za parę miesięcy zostanie mamą, ale bardzo prawdopodobne, że zaraz po narodzinach dzidziusia, dziewczyna zacznie naukę w college'u. Jamie Lynn udało się zdać końcowe egzaminy licealne w zeszłym miesiącu, a teraz przygotowuje się do dalszych testów.


Znajomi Jamie mówią, że nic jej nie powstrzyma:

 

Ona chce próbować dostać się do jakiegoś college'u. Nie traci czasu, by to osiągnąć. Ludzie nie znają jej z tej strony. Kiedy ona wbije sobie coś do głowy, do nic jej nie powstrzyma. Wszyscy staramy się ją wspierać.


W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak chwalić jej postawę. Inne osoby w jej wieku często porzucają szkołę pod wpływem ciąży, a ona przełamała ten stereotyp. Brawo!

 

Tak więc 17-letnia Jamie Lynn Spears wkrótce zostanie studentką (amerykański system edukacji jest trochę inny niż nasz), ale na pewno nie zostanie panią Aldridge. Krążyły plotki, że młodzi rodzice usłyszą dzwony weselne latem, ale inne źródła mówią, że to nieprawda.

 

Jej tata nie chce, aby brała ślub. Tak samo myśli zresztą Britney. Uważają, że Jamie Lynn jest za młoda. Jej mama, Lynne, tylko stresuje się całą sytuacją.

 

Może to i dobrze.

 

Co byście zrobiły w sytuacji Jamie Lynn? Chciałybyście się dalej uczyć?