Agustin Egurrola przegrał casting do "Kochaj i tańcz"!

Szok! Agustin Egurrola przegrał casting na głównego choreografa w filmie "Kochaj i Tańcz"! TVN postawił na zupełnie kogo innego, ale równie cenionego i szanowanego w branży. Kim jest?

 

 

Już za kilka dni rozpoczną się pierwsze zdjęcia do tanecznego hitu "Kochaj i Tańcz"! Plotek dowiedział się, kto będzie odpowiadał za choreografię i układy taneczne w filmie.

 

TVN ostatecznie podjął decyzję o tym, żeby zatrudnić do pracy z tancerzami i aktorami znanego profesjonalistę. Jest nim Jarosław Staniek, który pracował dotąd przy najbardziej widowiskowych przedstawieniach Teatru Muzycznego w Gdyni oraz przy programie "You Can Dance" . To duża niespodzianka, bo wszyscy spodziewali się, że stacja powierzy to zadanie Agustinowi Egurroli. Ale stało się inaczej.

 

Na razie kompletuje obsadę, jednak ostateczną decyzję o tym, kto pojawi się w filmie podejmuje reżyser. Zależy mi na tym, żeby pokazać taniec przez historię ludzi, bo w końcu nie każdy interesuje się tańcem, a chcemy sprawić aby ten film był naprawdę ciekawy dla widzów. Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze pracować, choć to dla mnie duże wyzwanie, bo w Polsce dotąd nie było jeszcze takiego filmu - wyjaśnia Jarosław Staniek w rozmowie z Plotkiem.

 

Staniek na razie nie chce ujawnić żadnych nazwisk ale twierdzi, że stara się ściągnąć do pracy naprawdę zdolnych tancerzy. A tych jest wielu w Polsce, o czym przekonaliśmy się już podczas pierwszej edycji "You Can Dance".

 

 

Wszystko wskazuje na to, że "Kochaj i Tańcz" będzie naprawdę widowiskowym filmem!

Więcej o:
Komentarze (34)
Agustin Egurrola przegrał casting do "Kochaj i tańcz"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Proszę byle tylko nie brali tego beznadziejnego GLEBY!!! Przecież on wogóle nie umie tańczyć, a przewracać się to każdy głupi potrafi! I dobrze że nie wzięli na choreografa tego całego Agustina Egurroli bo on też jest głupi i beznadziejny.

 • Gość: Gość

  0

  przecież Staniek i Augustin to dwa różne światy-a film,to nie show tv i Staniek ma o tym pojęcie,a Augustin chyba nie bardzo-myślę,ze tvn jednak wiedziało co robiło-jeżeli ktokolwiek widziałby choćby jedno przedstawienie Stańka wiedziałby o czym mówię!

 • Gość: Gość

  0

  on jest super

 • Gość: Gość

  0

  uu..nie znam może choreografii tego pana,ale Agustin i tak WYMIATA! show jakie robi zawsze w tańcu z gwiazdami i innymi programami jest oszałamiające! Rozumiem,że może chciano,spróbować kogoś nowego,ale Agustin byłby 100%pewną szansą na sukces! mam nadzieję,iż film będzie świetny.

 • Gość: Gość

  0

  Yyy sory ale on nie jest maczo ;/ Sam to powiedzial. Widac ze go znacie

 • Gość: Gość

  0

  Tylko Staniek ! Facet zrobił kilkadziesiąt spektakli i parę filmów w Polsce i za granicą. Film muzyczny to znacznie więcej niz program rozrywkowy. Super ,że to on.

 • Gość: Gość

  0

  Szkoda, że to nie Agustin, ale cóż...

 • Gość: Gość

  0

  Troszke nie rozumiem tych opini negatywnych.. no, ale kazdy ma swoje zdanie. Dla mnie Augustin jest boski i nieziemsko przystojny. Do tego utalentowany :) po prostu ... go schrupac ;)

 • Gość: Gość

  0

  To najprzystojniejszy facet na świecie i do tego taki zdolny! Ma w sobie pasję i ciężko na wszystko pracuje:) Lubię go!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX