Jola Rutowicz wyjechała do Londynu

To była szybka decyzja. Kilka dni temu Jola Rutowicz spakowała walizki i wyleciała do Wielkiej Brytanii. Powód? Stęskniła się za swoimi przyjaciółmi i ulubionymi miejscami w Londynie. Jak dowiedział się Plotek - Rutowicz ma poważny dylemat, bo nie wie, czy w ogóle wróci do Polski.

 

Jola Rutowicz wyjechała do Londynu kilka dni temu. Jak twierdzi jej siostra i manager Agnieszka Rutowicz zwyciężczyni "Big Brother 4.1" bardzo tęskniła za przyjaciółmi, którzy mieszkają w stolicy Wielkiej Brytanii oraz za swoimi ulubionymi miejscami. Chyba nie trzeba nikomu mówić, jakie to miejsca, bo Rutowicz, jak na prawdziwą kobietę przystało, uwielbia sklepy. Tam też chce kupić trochę ciuchów i swoje ulubione błyszczyki.

Jola nie zna granicy, jeśli chodzi o wydawanie kasy. Po prostu, jeśli jej się coś spodoba, to po prostu to kupuje bez względu na cenę. Taka po prostu już jest. Wiem, że bardzo chciała sobie kupić torebkę, ale znając ją to o ile wróci do kraju z pewnością obładowana zakupami - mówi Agnieszka Rutowicz.

Widać, że Joli nudziło się w Polsce skoro wróciła do Londynu. Plotek ma jednak nadzieję, że wróci do kraju, bo w końcu wszyscy czekamy na jej partię z Dodą!


Więcej o:
Komentarze (205)
Jola Rutowicz wyjechała do Londynu
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  taka stara a zochowuje sie jak dziecko

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  DZIEWCZYNA POPROSTU SZALEJE DOPÓKI MOŻE WY NIEKTÓRZY NIE KAPUJECIE O CO CHODZI!!!!KRYTYKUJECIE JA BO TO ZAZDROŚĆ!!!ONA POPROSTU NIE MA ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW JEST WOLNA I JEST CRAZY DZIEWCZYNA.....JOLA JEST SUPER

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  JOLA JEST ZAJEBIASZCZA JEST COOL POTRAFI SIĘ BAWIĆ!!!!SZALEJ DOPÓKI MOŻESZ ŻYCIE JEST PIĘKNE LECZ KRÓTKIE NIE ŻAŁUJ SOBIE NICZEGO UWIELBIAMY CIĘ>>>JESTEŚ JAKA JESTEŚ SZALONA UWIELBIAM LUDZI Z POCZUCIEM HUMORU.JOLA JEST JEDYNA FAJNĄ OSOBĄ POPROSTU JEST MŁODA I UWIELBIA SZALEĆ.WRACAJ DO TELEWIZJI FANIE SIĘ CIEBIE OGLĄDA

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  heeeeeeeeeeehehe co za kobieta ... totalny krejzoool :P:P:P haaaa jest w londynie to calkniem niedaleko mnie :D:D:D ...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  taka stara a zochowuje sie jak dziecko

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  kobieto wez sie za zycie ...zacznij dbac o naturalny wyglad bo jak bedziesz stra to nawet ludzioom nie bedziesz potrzeba do robienia lasek!!!!! kazdy ma o tobie zle zdanie a wiesz czemu..? zapytaj !

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  niech jedzie i nie wraca Jola jest po prostu żałosna powdzenia

 • Gość: Gość

  0

  JOLU NASZ KOCHANA ,MIŁO CIĘ ZNOWU OGLĄDAĆ >>>>>BUZIAKI .

 • Gość: Gość

  0

  jesteś zajebista liczyłam na ciebie hello:*:*::*:*:*

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX