Isis Gee czy Urbańska kto pojedzie na Eurowizję?

Już za kilka godzin dowiemy się, kto będzie reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizji. Największe szanse na wygraną w polskich preselekcjach ma ponoć Isis Gee i Natasza Urbańska. Ale oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone. Ostatnio na przykład sporo zamieszania narobiła wokół siebie debiutantka - Margo. Kto nas będzie reprezentował na Eurowizji? Głosuj w sondażu Plotka!
Kto pojedzie na Eurowizję? Jeszcze nie wiadomo. Już niedługo dowiemy się, kto będzie reprezentować Polskę na festiwalu Eurowizji. Największe szanse na wygraną w polskich preselekcjach mają ponoć Isis Gee i Natasza Urbańska. Ale oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone. Ostatnio na przykład sporo zamieszania narobiła wokół siebie debiutantka - Margo. Kto nas będzie reprezentował na Eurowizji? W sobotę dowiemy się, kto pojedzie walczyć o laury na festiwalu Eurowizji. Jak zwykle w polskich eliminacjach biorą udział głównie debiutanci. Słabością tego konkursu jest niestety jego przeciętność, bo piosenki zgłoszone do konkursu "mają podobać się wszystkim Europejczykom". Ale skrajne emocje wywołuje również fakt, że nie wszyscy uczestnicy mają równe szanse, bo TVP ma swoich faworytów. Przekonaliśmy o tym kilka dni temu, gdy potwierdziła się informacja, że Natasza Urbańska dostała "dziką kartę". To tylko potwierdza, że w Polsce brakuje artystów, którzy zgłosiliby się do udziału w konkursie. Jak dotąd tylko Edycie Górniak udział w konkursie wyszedł na dobre. Pozostałym gwiazdom raczej zaszkodził w karierze. I choć Eurowizja cieszy się od lat złą sławą, to chętnych do udziału, nawet w krajowych preselekcjach, jest wielu. W tym roku najpoważniejszymi kandydatami są Isis Gee i Natasza Urbańska. To one mają największe szanse, żeby reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji.

 

W sobotę dowiemy się, kto pojedzie walczyć o laury na festiwalu Eurowizji. Jak zwykle w polskich eliminacjach biorą udział głównie debiutanci. Słabością tego konkursu jest niestety jego przeciętność, bo piosenki zgłoszone do konkursu "mają podobać się wszystkim Europejczykom".


Ale skrajne emocje wywołuje również fakt, że nie wszyscy uczestnicy mają równe szanse, bo TVP ma swoich faworytów. Przekonaliśmy o tym kilka dni temu, gdy potwierdziła się informacja, że Natasza Urbańska dostała "dziką kartę". To tylko potwierdza, że w Polsce brakuje artystów, którzy zgłosiliby się do udziału w konkursie. Jak dotąd tylko Edycie Górniak udział w konkursie wyszedł na dobre. Pozostałym gwiazdom raczej zaszkodził w karierze.


I choć Eurowizja cieszy się od lat złą sławą, to chętnych do udziału nawet w krajowych preselekcjach jest wielu. W tym roku najpoważniejszymi kandydatami są Isis Gee i Natasza Urbańska . To one mają największe szanse, żeby reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji.

 

1. Natasza Urbańska - "Blow Up"

 

 

2. Isis Gee- "For Life

 

3. Margo - "Dlatego walcz"
4. Kasia Nova- "Devil"

 

5. Queens - "I say my body"