Doda - nauczyła się ubierać?!

Po raz kolejny Doda stała się bohaterką "SE". Gazeta ogłosiła, że jej akcjia uświadamiania piosenkarce jak powinna się ubierać, odniosła sukces. Dowód - kreacja Dody na konferencji "Gwiazdy tańczą na lodzie."
Doda - nauczyła się ubierać?! Po raz kolejny Doda stała się bohaterką "SE". "SE" ogłosił, że jej akcja uświadamiania piosenkarce, jak powinna się ubierać, odniosła sukces. Dowód - kreacja Dody na konferencji "Gwiazdy tańczą na lodzie." Na konferencję poświęconą show gwiazda przyszła ubrana w długie czerwone spodnie i czarne kozaki. Tym razem Doda w niewielkim stopniu odsłoniła swoje ciało. "Zgodnie z zasadami dobrego wychowania i stosownie do mroźnej aury, gwiazdka wreszcie przywdziała majtki. A właściwie długie pantalony (...) Znana z zamiłowania do negliżu Dorota Rabczewska najwyraźniej wzięła sobie do serca apel "Super Expressu" - czytamy w "SE". Plotek by nie przesadzał z przypisywaniem sobie wpływu na Dodę. Gwiazda miała po prostu kaprys, aby się tak ubrać. A że akurat kreacja zakryła całe ciało, no to co?

 Doda

 

Na konferencę poświęconą show gwiazda przyszła ubrana w długie czerwone spodnie i czarne kozaki. Tym razemDoda w niewielkim stopniu odsłoniła swoje ciało.

 

Zgodnie z zasadami dobrego wychowania i stosownie do mroźnej aury gwiazdka wreszcie przywdziała majtki. A właściwie długie pantalony (...) Znana z zamiłowania do negliżu Dorota Rabczewska najwyraźniej wzięła sobie do serca apel "Super Expressu" - czytamy w "SE".

 

Plotek by nie przesadzał z przypisywaniem sobie wpływu na Dodę. Gwiazda miała po prostu kaprys, aby się tak ubrać. A że akurat kreacja zakryła całe ciało, no to co?

Więcej o:
Komentarze (325)
Doda - nauczyła się ubierać?!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  pięknie jestem

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  co ty robisz

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  a tak wogole 'mono'to wcale jej nie zazdroszcze tez zle nie wygladam podziwiam ja za sile przebicia i ze latwo okreca sobie ludzi wokol palca ale nie musi obnosic sie ze swoja wulgarnoscia a i oszczedzila by nam teksty typu "jestem zaje... i wogole" "nikt nie jest tak zaje... jak ja" itd itp

 • iwaa

  Oceniono 1 raz 1

  pieknie doduś

 • iwaa

  Oceniono 1 raz 1

  debil

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Tutaj Doda pokazała swoją klasę! Kozaczki nieeeeeeeesamowite i seksowne tak jak ich właścicielka :-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  super forteczki ekstra

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  o now

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  Jezu doda i tak jesteś nan anaj najnaajnahjnajpiękniejsza na świecie bo ja jestem twoją najnajnajnajnajnajwiększą fanką.Wiesz ma się to coś,albo się tego czegoś niema.pozdro z warmi i mazur,a dokładnie z Korsz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX