Doda - nauczyła się ubierać?!

Po raz kolejny Doda stała się bohaterką "SE". Gazeta ogłosiła, że jej akcjia uświadamiania piosenkarce jak powinna się ubierać, odniosła sukces. Dowód - kreacja Dody na konferencji "Gwiazdy tańczą na lodzie."
Doda - nauczyła się ubierać?! Po raz kolejny Doda stała się bohaterką "SE". "SE" ogłosił, że jej akcja uświadamiania piosenkarce, jak powinna się ubierać, odniosła sukces. Dowód - kreacja Dody na konferencji "Gwiazdy tańczą na lodzie." Na konferencję poświęconą show gwiazda przyszła ubrana w długie czerwone spodnie i czarne kozaki. Tym razem Doda w niewielkim stopniu odsłoniła swoje ciało. "Zgodnie z zasadami dobrego wychowania i stosownie do mroźnej aury, gwiazdka wreszcie przywdziała majtki. A właściwie długie pantalony (...) Znana z zamiłowania do negliżu Dorota Rabczewska najwyraźniej wzięła sobie do serca apel "Super Expressu" - czytamy w "SE". Plotek by nie przesadzał z przypisywaniem sobie wpływu na Dodę. Gwiazda miała po prostu kaprys, aby się tak ubrać. A że akurat kreacja zakryła całe ciało, no to co?

 Doda

 

Na konferencę poświęconą show gwiazda przyszła ubrana w długie czerwone spodnie i czarne kozaki. Tym razemDoda w niewielkim stopniu odsłoniła swoje ciało.

 

Zgodnie z zasadami dobrego wychowania i stosownie do mroźnej aury gwiazdka wreszcie przywdziała majtki. A właściwie długie pantalony (...) Znana z zamiłowania do negliżu Dorota Rabczewska najwyraźniej wzięła sobie do serca apel "Super Expressu" - czytamy w "SE".

 

Plotek by nie przesadzał z przypisywaniem sobie wpływu na Dodę. Gwiazda miała po prostu kaprys, aby się tak ubrać. A że akurat kreacja zakryła całe ciało, no to co?