Doda - co jej dolega?

Takiej Dody nikt jeszcze nie widział! Dotąd głośna i przyciągająca uwagę artystka straciła swój pazur. Dorota Rabczewska coraz bardziej zaskakuje nawet znajomych, bo nie dość, że mało mówi, to też na jej twarzy widać przygnębienie. Wszyscy chcą wiedzieć co się stało?
Doda - co jej dolega? Takiej Dody nikt jeszcze nie widział! Dorota Rabczewska coraz bardziej zaskakuje nawet znajomych, bo nie dość, że mało mówi, to też na jej twarzy widać przygnębienie Dotąd głośna i przyciągająca uwagę artystka straciła swój pazur. Dorota Rabczewska coraz bardziej zaskakuje nawet znajomych, bo nie dość, że mało mówi, to też na jej twarzy widać przygnębienie. Wszyscy chcą wiedzieć, co się stało. Rzeczywiście to nie ta sama Doda. Rabczewska nadal się uśmiecha, ale tylko na zdjęciach. Jednak, gdy przestają błyskać się flesze aparatów fotograficznych twarz piosenkarki robi się smutna i posępna. Dorota Rabczewska, która dotąd szokowała wszystkich swoimi wypowiedziami, milczy. Podczas oficjalnej konferencji zorganizowanej przez Dwójkę z okazji 2. edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie", Rabczewska wypowiedziała zaledwie dwa słowa! Wszyscy są zdumieni zachowaniem artystki i chcą wiedzieć, dlaczego jest tak smutna. - Jestem w szoku. To zupełnie inna Doda. Całkowicie milczy, to zupełnie inna kobieta, nie wiem, co mogło się stać, ale chyba nie jest najlepiej z nią skoro jest taka smutna. Może to jednak ten rozwód z Radkiem i porażka na Telekamerach ją przybiły - opowiada koleżanka Dody. Czyżby Doda spokorniała? Niemożliwe. Być może ma słabszy okres, bo w końcu wszystkim brakuje słońca. Plotek jest pewien, że Rabczewska wróci do formy!

 

Rzeczywiście to nie ta sama Doda. Rabczewska nadal się uśmiecha, ale tylko na zdjęciach. Jednak, gdy przestają błyskać się flesze aparatów fotograficznych twarz piosenkarki robi się smutna i posępna. Dorota Rabczewska, która dotąd szokowała wszystkich swoimi wypowiedziami, milczy.


Podczas oficjalnej konferencji zorganizowanej przez Dwójkę z okazji 2. edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie",Rabczewska wypowiedziała zaledwie dwa słowa! Wszyscy są zdumieni zachowaniem artystki i chcą wiedzieć, dlaczego jest tak smutna.

Jestem w szoku. To zupełnie inna Doda. Całkowicie milczy, to zupełnie inna kobieta, nie wiem, co mogło się stać, ale chyba nie jest najlepiej z nią skoro jest taka smutna. Może to jednak ten rozwód z Radkiem i porażka na Telekamerach ją przybiły - opowiada koleżanka Dody.

Czyżby Doda spokorniała? Niemożliwe. Być może ma słabszy okres, bo w końcu wszystkim brakuje słońca. Plotek jest pewien, że Rabczewska wróci do formy!

 

 Dorota Rabczewska