"Gwiezdny Cyrk" zamkną gwiazdy z lwami

Już 6 marca 9 śmiałków wystartuje w nowym show Polsatu "Gwiezdny Cyrk". Trzeba przyznać, że gwiazdy, które zdecydowały się na udział w show czeka nie lada wyzwanie. Muszą zmierzyć się nie tylko z własnymi słabościami, ale przede wszystkim z 56 dyscyplinami cyrkowymi, m.in. z tresurą lwów i chodzeniem na linie.
"Gwiezdny Cyrk" z lwami Już 6 marca 9 śmiałków wystartuje w nowym show Polsatu "Gwiezdny Cyrk". Wiadomo, że uczestnicy "Gwiezdnego Cyrku", będą tresować zwierzęta m.in. lwy, a także czekają ich niebezpieczne akrobacje na wysokościach i chodzenie po linie. Trzeba przyznać, że gwiazdy, które zdecydowały się na udział w show czeka nie lada wyzwanie. Muszą zmierzyć się nie tylko z własnymi słabościami, ale przede wszystkim z 56 dyscyplinami cyrkowymi, m.in. z tresurą lwów i chodzeniem na linie. Już więcej wiemy, o nowym show Polsatu. Widowisko "Gwiezdny Cyrk", będzie pojawiać się na telewizyjnych ekranach w każdą środę o 21.00. Jak już wiadomo, weźmie udział w nim 9 gwiazd z polskiego show- biznesu, a wśród nich Szymon Wydra, Marek Siudym, Anna Powierza i poturbowana podczas prób Marysia Góralczyk. Widzowie zobaczą gwiazdy w 56 dyscyplinach cyrkowych. Jakich? Tego nie wiadomo, bo producenci chcą utrzymać to w tajemnicy. Wiadomo, że na pewno uczestnicy, będą tresować zwierzęta m.in. lwy, a także czekają ich niebezpieczne akrobacje na wysokościach i chodzenie po linie. Wyobrażacie sobie Grażynę Wolszczak w klatce pełnej dzikich zwierząt? To dopiero może być dreszczyk emocji, jak podczas show cyrku "Korona". Wiadomo też, że w jury po negocjacjach zasiądzie Przemek Saleta, który wypertraktował odpowiednią kasę. Nie wiadomo, jednak, kto zasiądzie w czwartym fotelu jurora. Ale jak zapowiada stacja, będzie to wyjątkowa gwiazda.

 

Coraz więcej wiemy, o nowym show Polsatu. Widowisko "Gwiezdny Cyrk", będzie pojawiać się na telewizyjnych ekranach w każdą środę o 21.00. Jak już wiadomo, weźmie udział w nim 9 gwiazd z polskiego show- biznesu, a wśród nich Szymon Wydra, Marek Siudym, Anna Powierza i poturbowana podczas prób Marysia Góralczyk (wszyscy uczestnicy na zdjęciu - pozostałych Plotek nie rozpoznaje - prosi szanownych czytelników o pomoc). Widzowie zobaczą gwiazdy w (aż ) 56 dyscyplinach cyrkowych. Jakich? Tego nie wiadomo, bo producenci chcą utrzymać to w tajemnicy.


Wiadomo, że na pewno uczestnicy, będą tresować zwierzęta m.in. lwy, a także czekają ich niebezpieczne akrobacje na wysokościach i chodzenie po linie. Wyobrażacie sobie Grażynę Wolszczak w klatce pełnej dzikich zwierząt? To dopiero może być dreszczyk adrenaliny - jak podczas tego show cyrku "Korona".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomo też, że w jury po negocjacjach zasiądzie Przemek Saleta, który wreszcie wynegocjował odpowiednią kasę. Nie wiadomo, jednak, kto zasiądzie w czwartym fotelu jurora. Ale jak zapowiada stacja, będzie to naprawdę wyjątkowa gwiazda.