Michał Wiśniewski znalazł opiekunkę do dzieci!

O tym jak trudno znaleźć dobrą opiekunkę dla dzieci wie najlepiej Michał Wiśniewski. Gwiazdor szukał odpowiedniej pani przez kilka tygodni. Na szczęście udało się znaleźć zaufaną nianię, która zajmie się wychowaniem córek gwiazdora. Kim jest?

 

Michał Wiśniewski wszedł kilka dni temu z żoną do studia nagraniowego, dlatego musiał zatrudnić do pomocy w wychowaniu córeczek właściwą piastunkę. To był nie lada kłopot, żeby znaleźć kogoś zaufanego i sprawdzonego. Dlatego gwiazdor postawił na rodzinę. Dziećmi Michała zajmie się jego własna mama.

Dziękuję wszystkim, którzy chcieli pomóc mojej mamie znaleźć job. sama ostatnio stwierdziła, że oszaleje w czterech ścianach i dostanie kota. tzn. ona ma kota, ale w sensie wicie - Rozumice. Większość stawiała jednak pytanie w stylu a jak się nie sprawdzi ? To co ? Mam zwolnić twoją mamę? Jeszcze się nie zatrudniła a już chcą ją zwalniać. Postanowiłem więc z Anią sam zaproponować jej pracę. jest tyle miejsca u nas i tyle pracy, że nawet drogocenna pani Ola z Białegostoku nie wyrabia - więc jak mama pomoże nam przy dzieciach to już będzie coś - pisze Wiśniewski na blogu.

Jak widać gwiazdor nie szukał daleko. I dobrze, bo w końcu jego mama była bez pracy! Poza tym wszystko zostaje w rodzinie.

 

Więcej o:
Komentarze (65)
Michał Wiśniewski znalazł opiekunkę do dzieci!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Jola bys się wstydziła

 • Gość: Gość

  0

  Babcia pilnowac będzie dzieci bo michał to kutwa i sknera a Pani Ola to pewnie bajeczka ha ha ha

 • Gość: Gość

  0

  jaa go tam niue lubie, moim zdaniem nie umie śpiewać

 • Gość: Gość

  0

  oja!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 • Gość: Gość

  0

  Oby się lepiej zajmowała niż własnymi dziećmi.

 • Gość: Gość

  0

  zara bedzie slub z opiekunka <lol2>

 • Gość: Gość

  0

  ty skapy centusiu...!! pewnie placisz minimalne stawki...
  juz se wyobrazam, twoje bahory i ty chodzacy po domu, kaprysny, histeryczny, alkoholik, ta niania przejdzie szkole zycia i u ciebie, pawianie

 • Gość: Gość

  0

  Skoro nie lubicie Michała to po co czytacie artykuły o nim?... Jest szczęśliwy z Anią, a wy jak zwykle piszecie głupoty (nie wszyscy, ale większość). Jego mama będzie zajmować się jego dziećmi... no i bardzo dobrze - co wam do tego?. Nic. Więc zostawcie Anię i Michała w spokoju i nie czepiajcie się wszystkiego, zwłaszcza jeśli nie ma czego.

 • Gość: Gość

  0

  michal jestes jednym dupkiem !! miales tka fajna dziewczyne marte a ty poleciales do innej!! szkoda mi ciebie:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX