Natasza Urbańska posłuchaj jej kawałka na Eurowizję! Oceń!

"Blow Up", tak nazywa się piosenka, z którą Natasza Urbańska wystartuje w polskich eliminacjach do Eurowizji. Piosenkarka zaśpiewa kompozycję duńskiego producenta, który ponoć ma talent do nagrywania przebojowych kawałków. Czy ta piosenka masz szansę zostać przebojem? Głosuj w sondażu Plotka?
Urbańska ma kawałek! Natasza ma co zaśpiewać. "Blow Up", tak nazywa się piosenka, z którą Natasza Urbańska wystartuje w polskich eliminacjach do Eurowizji. Piosenkarka zaśpiewa kompozycję duńskiego producenta, który ponoć ma talent do nagrywania przebojowych kawałków. Czy ta piosenka masz szansę zostać przebojem? Natasza Urbańska już w najbliższą sobotę zaprezentuje się w TVP z przebojem "Blow UP". Na estradzie wystąpi jako przedostatnia. Piosenkę, którą zaśpiewa Natasza, napisał producent z Danii. Czy okaże się dla niej przepustką do Eurowizji? Okaże się już za kilka dni, bo to widzowie zadecydują, który z polskich artystów, będzie reprezentował nasz kraj.

 

Natasza Urbańska już w najbliższą sobotę zaprezentuje się w TVP z przebojem "Blow UP". Na estradzie wystąpi, jako przedostatnia. Piosenka, którą zaśpiewa Natasza napisał producent z Danii.

Czy okaże się dla niej przepustką do Eurowizji? Okaże się już za kilka dni, bo to widzowie zadecydują, który z polskich artystów, będzie reprezentował nasz kraj. A co Wy myślicie o piosence "Blow Up"?

 

 

Więcej o: