Pink wystąpiła o rozwód

Od jakiegoś czasu źle działo się w małżeństwie Pink, jednak wszyscy są zszokowani decyzją piosenkarki o rozwodzie. Co na to jej (prawie eks) mąż?

 

Tak to już w życiu bywa. Dochodziły nas jakiś czas temu słuchy, że Pink i Carey Hart, motocyklista crossowy, nie mają się już ku sobie, ale wydawało się, że wszystko można jeszcze naprawić. Niestety. Rzeczniczka wokalistki ogłosiła publicznie, że Pink i Carey rozwodzą się!

 

Pink i Carey są w separacji. To była decyzja, którą podjęli sami jako najlepsi przyjaciele, którzy wciąż się kochają i szanują nawzajem. Ich małżeństwo dobiegło końca, ale ich przyjaźń nigdy nie była silniejsza

 

Pink i Carey poznali się na jednym z wyścigów i w gruncie rzeczy przez jakiś czas schodzili się i rozchodzili. Dopiero w 2005 roku przyszedł przełom - wtedy to Pink postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i... oświadczyła się Careyowi. Pobrali się w styczniu 2006 roku na Kostaryce.

 

Carey i Pink w "pracy"

 

Szkoda, że się rozchodzą, bo naprawdę świetna z nich para. Jakoś tak to już jest, że te najbardziej zwariowane, rockowe małżeństwa nie wytrzymują ze sobą zbyt długo.

 

Z czego może to wynikać?

 

 

Więcej o: