Doda o "aferze majtkowej": SE to "zboczusie-kłamczusie"

Myśleliście, że Doda puści bez "echa" żądanie "Super Expressu", żeby przeprosiła gazetę w "aferze majtkowej"? Wiemy, że nie - jesteście realistami! Doda wyśmiała "SE" - jeszcze nazwała ich "zboczusiami-kłamczusiami" i zagroziła sądem! Szczegóły poniżej.
Doda: SE, zboczusie-kłamczusie "Do zobaczenia w sądzie moje małe zboczusie-kłamczusie!" Myśleliście, że Doda puści bez "echa" żądanie "Super Expressu", żeby przeprosiła gazetę w "aferze majtkowej"? Wiemy, że nie - jesteście realistami! Myśleliście, że Doda puści bez "echa" żądanie "Super Expressu", żeby przeprosiła gazetę w "aferze majtkowej"? Wiemy, że nie - jesteście realistami! Doda wyśmiała "SE", nazwała ich "zboczusiami-kłamczusiami" i zagroziła sądem! Gdzie Doda ma żądanie "Super Expressu", żeby przeprosiła gazetę w tzw. aferze majtkowej? Wyłuszczyła to na swojej stronie internetowej. "O rany... faktycznie powinnam przeprosić twórców "bezmajtkowego artykułu" ....... ale raczej za to, iż ZAPOMNIAŁYŚMY w ostatnim wpisie podać im numeru do kliniki zajmującej się dewiacjami na tle seksualnym !" "Drogi redaktorze naczelny, proszę się nie zamartwiać faktem, iż wszędzie widzi pan kobiety bez majtek. TO DA SIĘ LECZYć! Ze wszystkich słynnych osiemdziesięciu zdjęć losowo wybrałam ... osiemdziesiąt zdjęć w majtkach!!! A oto jedno z nich. Po sesji u psychiatry zalecam zerknąć na to zdjęcie raz jeszcze. POWODZENIA! TRZYMAM KCIUKI! Doda. Gleba! Ps. Do zobaczenia w sądzie moje małe zboczusie-kłamczusie!" Doda to ma celny dowcip - no nie?

 

 Strona internetowa Dody

 

Gdzie Doda ma żądanie "Super Expressu", żeby przeprosiła gazetę w tzw. aferze majtkowej? Wyłuszczyła to na swojej stronie internetowej.

O rany ... faktycznie powinnam przeprosić twórców "bezmajtkowego artykułu" ....... ale raczej za to, iż ZAPOMNIAŁYŚMY w ostatnim wpisie podać im numeru do kliniki zajmującej się dewiacjami na tle seksualnym !
Drogi redaktorze naczelny, proszę się nie zamartwiać
faktem, iż wszędzie widzi pan kobiety bez majtek. TO DA SIĘ LECZYć! Ze wszystkich słynnych osiemdziesięciu zdjęć losowo wybrałam ... osiemdziesiąt zdjęć w majtkach!!! A oto jedno z nich. Po sesji u psychiatry zalecam zerknąć na to zdjęcie raz jeszcze. POWODZENIA! TRZYMAM KCIUKI! Doda.Gleba!
Ps. Do zobaczenia w sądzie moje małe zboczusie - kłamczusie!

Doda to ma celny dowcip - no nie?