Mateusz Damięcki i Natasza Urbańska są najpiękniejsi! Zobacz kreacje!

Wczoraj wieczorem Viva obdarowała dwie osoby tytułem "najpiękniejsi". W tym roku zostali nimi: Natasza Urbańska oraz Mateusz Damięcki! Zobaczcie, jakie kreacje królowały wczoraj na salonach!

 

Edyta Herbuś wybrała satynową sukienkę w odcieniu chabrów. Do tego srebrne, odkryte buty i kopertówka w tym samym kolorze. Kolor kreacji świetnie komponuje się z karnacją i włosami tancerki. Wygląd na 5+

 

 

 

Agnieszka Włodarczyk zapragnęła stać się kobietą w czerni. Jedynym odstępstwem są połyskujące cekiny na jej króciutkiej sukience. Ogólnie wygląda ładnie, ale bez szału.

 

 

 

Kasia Cichopek postawiła na elegancję. Bardzo do twarzy jej w sukience koloru czerwonego wina. Z lekko męskim stylem kreacji świetnie wyglądają czarne kozaki. Naprawdę bardzo, bardzo ładnie!

 

 

 

Kreacja Agnieszki Popielewicz nie należy do najbardziej oszałamiających. Celowo chyba wygląda tak, jakby aktorka/modelka/dziewczyna Mroczka (niepotrzebne skreślić) nie miała nic pod spodem. Do tego wszystkiego ten kolor, który nie do końca pasuje do bladej skóry Agnieszki. Sukienka wygląda jak z firanki zabarwionej na turkus.

 

 

 

Dużą uwagę zebranych gości i fotoreporterów zwróciła towarzyszka Mateusza Damięckiego, która wystąpiła w srebrnej, delikatne sukience. Wyglądała niczym mroźna królowa śniegu! Naprawdę zrobiła na Kotku wrażenie. Na Mateuszu zresztą pewnie też! :)

 

 

 

I jak Wam się podobają kreacje naszych gwiazdek? Trzeba przyznać, że z roku na rok prezentują coraz to wyższy poziom. Naprawdę jest na co popatrzeć!

 

Kotek czeka na Wasze opinie!