Tola Szlagowska chce być Amy Winehouse!

To może być wielka rewolucja na polskim rynku muzycznym. Tola Szlagowska zdradziła Madonnę, której drogę do sukcesu do niedawna uznawała za wzór do swojej kariery. Teraz już chce być zupełnie kimś innym. Kim? Amy Winehouse! Co to znaczy?

 

 

Tola zawsze nas zaskakiwała. Plotkowi udało się już ustalić, co jest tego powodem. Szlagowska chce podążać śladami Ami Winehouse, która jest jej nową idolką. Wcześniej młoda artystka planowała karierę śladami Madonny. Ale jak widać nawet w rozrywce nie ma żadnych sentymentów i Tola postawiła na nową idolkę. Zresztą sami się przekonajcie.

kto ogladal Ggrammy?ja wczoraj... strasznie sie ciesze ze kanye west wygral i amy winehouse!jezeli chodzi o wystepy to kanye mial super energie, poza tym uwielbiam jego piosenke, fergie swietnie zaspiewala, ale najlepsza byla amy! uwielbiam ja! u was slychac i co u mnie slychać? u mnie fajnie. w niedziele mielismy zdjecia na dachu pewnego wiezowca w wawie, scena typu krecenie teledysku, bylo super!niesamowite uczucie, daje powera, tylko bylo meeeega zimno, ale mowie wam to jest niezle uczucie byc tak wysoko i na maksa glosno grac swoj utwor, dla mnie to nowe, bede szczera. to jest zupelnie inaczej jak samemu sie pisze muze; bo to czego doswiadczylam, to wlasnie jest to! upelnie inaczej przezywam ten numer grajac go w domu na pianinie kiedy dopiero powstaje i zupelnie inaczej, kiedy sa juz instrumenty, nagrywam go w studiu,a jeszce inna energie/przekaz i znaczenie ma kiedy spiewam go na wysokosci 31 pieter!w obra, ale ja sobie to jeszcze poprzezywam, a was nie bede juz przymulac a wiec co jeszcze jeszcze jutro mam zdjecia, bedziemy w studiu nagraniowym itd... a pozniej przyjedzie plastic i bedzie tez dzien dobry tvn, taki reportaz o tym jak robimy plyte "Before I'll die"- napisała Tola na swojej stronie internetowej.

Jak widać Tola nie bardzo liczy się z polską ortografią, ale za to zna angielski, a przynajmniej potrafi poprawnie napisać nazwę płyty - a to już coś. Plotek rozumie fascynację Toli Ami Winhouse, ale na marginesie - mamy też nadzieję, że młoda artystka nie pisze takim stylem i pisownią wypracowań w szkole.