Julia Sonnet nie chce kariery!

Tego się nikt nie spodziewał! Julia Sonnet miała być gwiazdą, ale nie będzie. Piękna siostra Ewy Sonnet zrezygnowała z show-biznesu. Nie chce grać w filmach, ani bywać na salonach. Tylko Plotek dowiedział się co skłoniło piękną Julię do takiej decyzji!

 

 

Nie zabłysnęła jeszcze na żadnych okładkach ekskluzywnych czasopism, a już nie chce słyszeć o popularności i wystawnym życiu. Julia Sonnet podjęła zaskakującą decyzję, która zszokowała nawet jej popularną siostrę Ewę. Młodsza z sióstr po rozmowach z rodziną zdecydowała wycofać się z show-biznesu. Co ją skłoniło do tego?

 


Znajomi Julii twierdzą, że dziewczyna po prostu nie chce żyć pod obstrzałem fleszy aparatów fotograficznych i brylować na salonach, bo woli zwykłe życie, jakie wiedzie miliony Polaków.

Julia próbowała swoich sił w show-biznesie jakiś czas temu. Od pewnego czasu jednak zajmuje się zwykłym życiem. Chce założyć rodzinę, zająć się najbliższymi i wspierać w karierze Ewę, a nie być dla niej konkurencją - wyjaśnia Plotkowi przyjaciółka Sonnet.

Trzeba przyznać, że Julia ma prawdziwą klasę skoro w tak młodym wieku potrafiła podjąć tak ważną decyzję. Jak widać Ewa i Julia są urodziwymi dziewczynami, ale dość trzeźwo patrzą na rzeczywistość. Być może, dlatego tak łatwo nie ulegają ułudzie "Warszawki". Tak trzymać!