Olga Borys będzie hostessą?

Wygrała I edycję show "Gwiazdy tańczą na lodzie", a teraz nie ma co do przysłowiowego garnka włożyć. Olga Borys ma kłopot ze znalezieniem pracy. Chwyta się wszystkiego. Producentowi show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" zrobiło się szkoda Olgi Borys więc zaproponował jej dość oryginalną posadę - hostessy w 2. edycji show.


Olga Borys jako hostessa? Szokujące, ale możliwe. Taką ofertę aktorka dostała od producenta show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Aktorka będzie oprowadzać telewidzów oraz gości po planie widowiska. Na razie nie wiadomo, czy te wycieczki w ogóle zobaczą telewidzowie.

Słyszałem rozmowy. Chcą pomóc Oldze i jej mężowi w znalezieniu pracy, oni oboje nie mają za różowo i w dodatku mają małe dziecko na utrzymaniu. Dlatego Olga pewnie przyjmie tę propozycję, bo w końcu nawet praca przy tym show jest lepsza niż siedzenie w domu - mówi informator Plotka.

Firma Rochstar nie chce potwierdzić tych informacji. Być może jeszcze się opamięta. I Olga wcieli się w rolę reporterki programu, podobnie jak jakiś czas temu na antenie TVN wystąpiła Ola Kwaśniewska. Bo trudno aż uwierzyć, żeby TVP potraktowało piękną aktorkę jako przewodnika wycieczek po planie show!