Maria Góralczyk w show "Gwiezdny Cyrk"!

"Gwiezdny Cyrk", to nowy show Polsatu. Widowisko ruszy już w marcu. Tak jak wcześniej pisaliśmy poprowadzi go Zygmunt Chajzer i Agnieszka Popielewicz . Zaś do rywalizacji na arenie stanie 9 gwiazd, wśród nich są: Anna Powierza i Maria Góralczyk.

 

Sensacji nie będzie! "Gwiezdny Cyrk" poprowadzi już w marcu Agnieszka Popielewicz i Zygmunt Chajzer. Co ciekawe, polska edycja ruszy równocześnie z amerykańską, co ponoć jest sporym sukcesem Polsatu. Stacja na razie nie zdradza, na czym polegać będzie rywalizacja. Jedno jest pewne - gwiazdy czeka wiele wyzwań m.in. będą musiały się wykazać umiejętnościami akrobatycznymi. Gospodarzem show będzie Cyrk Zalewski.

 

Wśród 9. gwiazd zobaczymy m.in. Grażynę Wolszczak, Szymona Wydrę, Annę Powierzę, Marka Siudyma, Piotra Pręgowskiego oraz piękną modelkę i aktorkę Marię Góralczyk.


Na razie nie wiadomo, czy w jury zasiądzie Przemek Saleta, z którym ponoć nadal prowadzone są rozmowy na ten temat. Sportowiec przez kilkanaście dni był na urlopie i Polsat dopiero podjął z nim negocjacje.

 

Tak czy inaczej, "Gwiezdny Cyrk" może przyciągnąć sporo widzów przed telewizory, bo pewnie wielu będzie chciało zobaczyć jak poradzi sobie z chodzeniem po linie Grażyna Wolszczak czy też Szymon Wydra z tresowaniem lwów.