"Jak Oni Śpiewają" - znamy całą listę uczestników!

Znamy już oficjalną listę uczestników trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają"! Prawdziwą i chyba największą sensacją polsatowskiego show jest udział Joanny Jabłczyńskiej , która swoją karierę zaczynała, jako dziecko w Fasolkach. Wtedy śpiewająca Asia odniosła wielki sukces, czy uda się go jej powtórzyć? Zobacz kto jeszcze zaśpiewa!
Uczestnicy "Jak Oni Śpiewają" Czy uda się Asi Jabłczyńskiej uda się powtórzyć sukces z dzieciństwa? Największą gwiazdą tej edycji "Jak Oni Śpiewają" będzie Grażyna Szapołowska. Sensacją jest też udział Asi Jabłczyńskiej , która karierę zaczynała w Fasolkach. Znamy oficjalną listę uczestników trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają"! Prawdziwą i chyba największą sensacją polsatowskiego show jest udział Joanny Jabłczyńskiej , która swoją karierę zaczynała, jako dziecko w Fasolkach. Wtedy śpiewająca Asia odniosła wielki sukces, czy uda się go jej powtórzyć? Zobacz kto jeszcze zaśpiewa! Podczas specjalnej konferencji prasowej Polsat zaprezentował nazwiska gwiazd, które odważyły się zaśpiewać w kolejnej edycji "Jak Oni Śpiewają". Niespodzianek nie było i nie będzie poza Joanną Jabłczyńską, która z planu "Na Wspólnej" powędrowała do Polsatu. Jak deklaruje Asia, barw stacji nie zamierza zmieniać na zawsze, choć tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Zdecydowanie największą gwiazdą tej edycji, będzie Grażyna Szapołowska oraz aktor, którego nazwisko Polsat ujawni dopiero w marcu. Nazwiska pozostałych uczestników w większości przewijały się w prasie, choć nie wszystkie. Oto pełna lista uczestników: Grażyna Szapołowska, Aneta Zając, Olga Bończyk, Joanna Kurowska, Monika Dryl, Anna Janocha, Tomasz Bednarek, Dariusz Kordek, Kacper Kuszewski, Wojciech Medyński, Krzysztof Respondek i Joanna Jabłczyńska. Trzeba przyznać, że to chyba najmocniejsza lista uczestników w całej historii "Jak Oni Śpiewają". Większość uczestników ma na swoim koncie występy na estradzie. Olga Bończyk ma w swoim dorobku płytę, a Darek Kordek śpiewał w Teatrze Buffo.  Faworytką Plotka jest Joanna Jabłczyńska. Na piosenkach Fasolek wychowało się przecież wielu Polaków.

 

Wczoraj podczas specjalnej konferencji prasowej Polsat zaprezentował nazwiska gwiazd, które odważyły się zaśpiewać w kolejnej edycji "Jak Oni Śpiewają". Niespodzianek nie było i nie będzie poza Joanną Jabłczyńską, która z planu "Na Wspólnej" powędrowała do Polsatu. Jak deklaruje Asia, barw stacji nie zamierza zmieniać na zawsze, choć tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo.

 

 Elżbieta Zapendowska, Rudi Schuberth i Edyta Górniak- jurorzy programu


Zdecydowanie największą gwiazdą tej edycji, będzie Grażyna Szapołowska oraz aktor, którego nazwisko Polsat ujawni dopiero w marcu. Nazwiska pozostałych uczestników w większości przewijały się w prasie, choć nie wszystkie. Oto pełna lista uczestników.

 

Grażyna Szapołowska
Aneta Zając
Olga Bończyk
Joanna Kurowska
Monika Dryl
Anna Janocha
Tomasz Bednarek
Dariusz Kordek
Kacper Kuszewski
Wojciech Medyński
Krzysztof Respondek
Joanna Jabłczyńska

 

Trzeba przyznać, że to chyba najmocniejsza lista uczestników w całej historii "Jak Oni Śpiewają". Większość uczestników ma na swoim koncie występy na estradzie. Olga Bończyk ma w swoim dorobku płytę, a Darek Kordek śpiewał w Teatrze Buffo.

 

Faworytką Plotka jest Joanna Jabłczyńska. Na piosenkach Fasolek wychowało się przecież wielu Polaków. Próbkę woklanych umiejętności Asi możecie już teraz posłuchać w przeboju Fantazja, który królował wiele lat temu w przedszkolach.