Wygląd gwiazd na rozdaniu Grammy

Dzisiejsza noc (a w USA jeszcze niedziela wieczór) była chyba najważniejsza w kalendarzu wydarzeń muzycznych - rozdanie Grammy. Jak wiadomo, jest to nie tylko wydarzenie muzyczne, lecz także okazja do podpatrzenia, która gwiazda w czym przyszła ubrana. Zobaczcie galerię!

 

Grammy są tak wielkim wydarzeniem muzycznym, że przy ich okazji odbywa się cała masa imprezek before i after, więc trudno się połapać, ile razy np. Rihanna zmieniała strój. Kotek wybrał co ciekawsze gwiazdy (bo kreacje może nie najciekawsze).

 

W tym roku na czerwonym dywanie i poza nim królowały intensywne kolory, zwłaszcza bardzo modny w tym sezonie amarant. Jak widać, sukienki w tym kolorze wybrały między innymi Rihanna i Nelly Furtado i obie prezentują się w niezwykle apetycznie.

 

 

Trochę inną paletę wybrały Beyonce i Lindsay Lohan. Sukienka Beyonce jest bardzo "dostojna", ale ten kolor zdecydowanie nie za bardzo do niej pasuje. Lilo wybrała bardziej zwiewną kreację i prezentowała się w niej uroczo, ale trochę przesadziła z makijażem.

 

 

Alicia Keys przed ceremonią ubrana była w długą granatową sukienkę z odkrytymi plecami, a statuetkami chwali się już w króciutkiej sukieneczce i getrach. Zdecydowanie lepiej jej w rozpuszczonych włosach.

 

 

Miley Cyrus postawiła na prostotę i dobrze na tym wyszła. Zresztą podobnie Brandy. Dziewczyny udowadniają, że więcej nei zawsze znaczy lepiej.

 

 

Zobaczcie resztę gwiazd i gwiazdek w galerii.

 

 

Więcej o: