Polskie gwiazdy po operacjach plastycznych! Tylko na Plotku!

Nie oceniaj człowieka po wyglądzie... chyba, że są to gwiazdy z pierwszych stron gazet. Za granicą normą jest tuningowanie, czyli podrasowanie sobie piersi, ust czy twarzy. A jak to się ma w Polsce?

 

Polskie gwiazdy też lubią poprawiać sobie to i owo. Tu podciągną, tam powiększą - generalnie zamiłowanie do skalpela cieszy się coraz większą popularnością. Zobacz, jak wyglądały kiedyś polskie gwiazdy, a jak prezentują się dziś.

 

 

1. Kayah

 

Polska artystka jako pierwsza w naszym kraju otwarcie przyznała, że poprawiła sobie nos.Wówczas wywołała tym niemałą sensację, a dziś na nikim nie robi to wrażenia.

 

Kayah przed operacją i po operacji nosa:

 

 Kayah  Kayah

 

 

2. Doda

 

Natura nie poskąpiła Dodzie seksapilu i urody, a mimo to było jej mało. Jeszcze cztery lata temu piosenkarka miała naturalnie małe piersi. Dziś piersi Dody to jej znak rozpoznawczy. Wielkie atuty artystki powalają na kolana i mężczyzn, i kobiety.

 

Doda przed operacją i po operacji:

 

 Doda jako młoda dziewczyna  Doda

 

 

3. Mandaryna

 

Mandaryna , kiedy była bożyszczem nastolatek i żoną Michała Wiśniewskiego, też porwała się z pomysłem powiększenia biustu. Mandarynki zamienić na mandaryny? Jak najbardziej tak.

 

Mandaryna przed operacją i po operacji:

 

 Marta Mandaryna Wiśniewska  Marta Wiśniewska w CKM

 

 

5 Agnieszka Frykowska

 

Frytka zawsze miała okropny nos. Wielki jak Pałac Kultury odstraszał wszystkich. Dlatego też Agnieszka postanowiła sobie go poprawić. Pytanie tylko, czy pomogło jej to w karierze?

 

Frytka przed operacją i po operacji:

 

 Frytka