Marina Maksimowna w 7. edycja "Taniec z gwiazdami"

Tajemnicza Rosjanka w 7. edycji "Tańca z gwiazdami". To Marina Maksimowna o pseudo Maksim! Marina jest piosenkarką, ale spróbuje swoich sił w "Tańcu z Gwiazdami" . To na pewno przyczyni sie do polepszenia naszych stosunków z Rosją!
Marina Maksimowna w "TzG" Tajemnicza Rosjanka w 7. edycji "Tańca z gwiazdami". Tajemnicza Rosjanka w 7. edycji "Tańca z gwiazdami". To Marina Maksimowna o pseudo Maksim! Marina jest piosenkarką, ale mimo to spróbuje swoich sił w tańcu Marina Maksimowna ma na swoim koncie sporo sukcesów, a wśród nich aż dwie złote płyty i sporo koncertów. Młodziutka artystka stawiała swoje pierwsze kroki na estradzie już w dzieciństwie, dlatego jej koncerty w Rosji przyciągają tłumy. Ostatnio wydała zresztą kolejną płytę "Mój raj", która również cieszy się w tym kraju sporą popularnością. Wkrótce piękną Rosjankę zobaczymy na parkiecie show "Taniec z gwiazdami". Maksim, bo pod takim pseudonimem ukrywa się Marina jeszcze nie była w Polsce. Ale jej piosenki są znane nawet w Niemczech. Jak widać szefostwo TVN ma nosa do gwiazd, bo młoda artystka jest nie tylko piękna, ale również po prostu ładnie śpiewa. Jak dla nas zatańczy? Przekonamy się niebawem. Plotek cały czas trzyma rękę na pulsie i z pewnością już niebawem zdradzi Wam więcej szczegółów na temat Maksim.  

 

Marina Maksimowna ma na swoim koncie sporo sukcesów, a wśród nich aż dwie złote płyty i sporo koncertów. Młodziutka artystka stawiała swoje pierwsze kroki na estradzie już w dzieciństwie, dlatego jej koncerty w Rosji przyciągają łumy. Ostatnio wydała zresztą kolejną płytę "Mój raj", która również cieszy się w tym kraju sporą popularnością.

 

Wkrótce piękną Rosjankę zobaczymy na parkiecie show "Taniec z gwiazdami".

 

 Marina Maksimowna


Maksim, bo pod takim pseudonimem ukrywa się Marina jeszcze nie była w Polsce. Ale jej piosenki są znane nawet w Niemczech. Jak widać szefostwo TVN ma nosa do gwiazd, bo młoda artystka jest nie tylko piękna, ale również po prostu ładnie śpiewa. Jak dla nas zatańczy? Przekonamy się niebawem. Plotek cały czas trzyma rękę na pulsie i z pewnością już niebawem zdradzi Wam więcej szczegółów na temat Maksim.