Ola Kwaśniewska wyleciała z TVN przez ojca?

Ola Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu po swoim rozstaniu z TVN-em. Prezydentówna przez to, że broniła ojca na antenie stacji została wyrzucona z pracy. Ola twierdzi, że nawet gdyby miała świadomość konsekwencji jakie ją spotkają - postąpiłaby tak samo - z szacunku do ojca. Co teraz robi Ola?

 

Ola Kwaśniewska w wywiadzie dla "Vivy" szczerze powiedziała, że jej występ w programie "Dzień dobry TVN" było raczej odruchem serca a nie rozumu.

Działałam raczej pod wpływem chwili. To był bardzo trudny czas dla naszej rodziny (...) Siedząc w studiu "DDTVN" i opowiadając o urokach pływania łódką z Mateuszem Kusznierewiczem, poczułam pewien dysonans. Nie chciałam by ludzie myśleli, że się od ojca odcinam lub wstydzę. Zrobiłam jedyną rzecz, którą w tamtym momencie uważałam za słuszną. Z szacunku dla człowieka, którego nazwisku zawdzięczałam to, że w ogóle siedzę w tym studiu.

 Ola Kwaśniewska w Tańcu Z Gwiazdami

 

Kwaśniewska nie spodziewała się, że jej występ wywoła tyle negatywnych reakcji.

O tym, że być może wyrzucono mnie z pracy pisano z taką satysfakcją, jakbym trudniła się ludobójstwem. Dziś mam poniekąd poczucie porażki, ale nie dlatego, że straciłam pracę, tylko dlatego, że ludzie mnie nie zrozumieli. Wydawało mi się, że mogę tacie pomóc. Otworzyć ludziom oczy. I przyznaje, że to myślenie było strasznie naiwne.

Ola przyznała, że rodzice byli wzruszeni jej wystąpieniem, ponieważ dla nich wszystkich rodzina zawsze była najważniejsza. Ola straciła pracę, ale nie żałuje tego co zrobiła.

Zachowałam się, jakby nie było nieprofesjonalnie. Należała mi się nagana. Zostałam ukarana możliwie najsurowiej, ale telewizja to ostatnie miejsce gdzie należy oczekiwać zrozumienia i współczucia. (...) Powtarzam sobie słowa prof. Bartoszewskiego, że warto być przyzwoitym mimo, że często to się nie opłaca.
 Ola Kwaśniewska z narzeczonym

Ola spytana o to co teraz robi, powiedziała tajemniczo, że rozwija się w nowych kierunkach, na wypadek gdyby nikt jej już nic nie zaproponował. Kwaśniewska zajmuje się też swoim chłopakiem, który miał niedawno wypadek na nartach.

 

Można powiedzieć, że Ola dzięki tacie - pracę zyskała i przez tatę - pracę straciła.

 

Więcej o:
Komentarze (256)
Ola Kwaśniewska wyleciała z TVN przez ojca?
Zaloguj się
 • portable

  Oceniono 1 raz 1

  Ona jest szczera. Tylko dzieki ojcu jest w telewizji. A lepiej byloby, gdyby plula na ojca? Dobra corcia. A jak juz tak szczekacie na czerwonego komucha, - mielismy lepszego prezydenta?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ola jest DE BES ZAKOCHAŁEM SIĘ W NIEJ

 • Gość: Gość

  0

  POSZŁA OLA DO PRZEDSZKOLA

 • Gość: Gość

  0

  To prawda, dzięki swojemu nazwisku zawdzięcza to,że siedzi w studiu i w ogóle to, że się o niej mówi.

 • Gość: Gość

  0

  Jeżeli przyzwoitość masz po rodzicach , to współczuję dobrego samopoczucia.

 • Gość: Gość

  0

  Oleńka to super sexowna laska! Bardzo mi sie podoba!
  Umie się uczesać, ubrać, ma kobiece wdzięku hmmrrr ale bym ją schrópał;-))))))

 • Gość: Gość

  0

  nie obchodzi mnie zadna z opisanych postaci
  zenada.....

 • Gość: Gość

  0

  Ola KLAMALA
  a co jest przyzwoitego w klamstwie?

 • Gość: Gość

  0

  Ola KLAMALA
  a co jest przyzwoitego w klamstwie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX