Doda pozywa "Super Ekspress" za "brak majtek"

Dziennikarze "Super Ekspressu" faszerują swoje artykuły burackimi i naciąganymi kłamstwami - w tak ostrych słowach określił gazetę menagement Dody. Za co? Za "brak majtek"! Dziennikarzom grozi proces!

 

Dodę wk*** seksowna suknia?

 

Doda i jej "ludzie" są wściekli na "Super Ekspress". Gazeta zarzuciła wczoraj Dodzie, że na bankiecie "Telekamer" zapomniała założyć majtki. Menagement gwiazdy napisał co nich myśli i co im zrobi na stronie internetowej gwiazdy.

Jeżeli ktokolwiek myśli, że może bezkarnie i tendencyjnie oszukiwać ludzi, a tym samym fanów naszej artystki, zamieszczając na łamach swojej gazety przerobione z pełną premedytacją w photoshop-ie zdjęcie Dody, to niestety - mamy dla niego złą wiadomość - skończyła się nasza cierpliwość dla burackich, naciąganych i nafaszerowanych kłamstwami artykułów ... jak ten, który wczoraj ukazał się w SE. Odradzamy korzystania z komputerowych przeróbek i wymazywania bielizny, bo ludzie mogą mieć dość waszych maniakalno - zboczonych wypocin.
I ... zastanówcie się trzy razy, zanim po raz e-nty zadzwonicie do managementu w celu "poprawy stosunków" czy też "ugaszenia pożaru", bo prędzej wam się tyłki spalą niż usiądziecie z nami przy jednym stole, no chyba, że ... w sądzie, bo tak właśnie zakończymy tę sprawę!!!
Management

O co tyle hałasu? O to zdjęcie!

 

 Doda na rozdaniu Telekamer- kontrowersyjne zdjęcie

Nie tylko kreacja Dody wzbudziła tego wieczoru tyle kontrowersji. Joanna Liszowska wydała sią Plotkowi o wiele bardziej "interesująca". Zresztą moda była tematem dominującym.

 

 

Moda na Telekamerach

 

 

Zobacz także:

 

Para Telekamer - Herbuś i Marcin Mroczek

 

Tak bracia Mroczek bawili się na Telekamerach! Wideo!