Nadolski w teledysku "Queens"!

Finalista "Big Brothera" Adrian Nadolski często wspominał w programie, że chciałby w przyszłości śpiewać. Kariery muzycznej jeszcze nie zrobił, ale za to udało mu się wkręcić do teledysku swojej dziewczyny z zespołu "Queens"! Zobacz klip!
Nadolski w teledysku "Queens" Adrian Nadolski często wspominał, że chciałby w przyszłości śpiewać. Finalista "Big Brothera" Adrian Nadolski często wspominał w programie, że chciałby w przyszłości śpiewać. Kariery muzycznej jeszcze nie zrobił, ale za to udało mu się wkręcić do teledysku swojej dziewczyny z zespołu "Queens"! Dziewczyny z zespołu "Queens" biorą udział w krajowych eliminacjach do Eurowizji. Piosenka "I Say My Body" ma im zapewnić zwycięstwo w tym konkursie. Czy podołają Nataszy Urbańskiej, która podobno dostała od TVP tzw. dziką kartę i jest faworytką w walce o wyjazd na Eurowizję? I czy pomoże im w tym występ Adriana Nadolskiego.

 

Dziewczyny z zespołu "Queens" biorą udział w krajowych eliminacjach do Eurowizji. Piosenka "I Say My Body" ma im zapewnić zwycięstwo w tym konkursie. Czy podołają Nataszy Urbańskiej, która podobno dostała od TVP tzw. dziką kartę i jest faworytką w walce o wyjazd na Eurowizję? I czy pomoże im w tym występ Adriana Nadolskiego. Oceńcie sami!

 

Queens - "I Say My Body":

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (89)
Nadolski w teledysku "Queens"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Dziewczyny dadzą radę - wczoraj wystąpiły w Warszawskim klubie MASKA na Lance Party - bez playbacku! - słód, miód i orzeszki. Trzymam kciuki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ANDRIAN MASZ TY DZIEWCZYNE JAK MA NA IMIE. NA PISZ MI

 • Gość: Gość

  0

  haha

 • Gość: Gość

  0

  własnie racja niech tylko te trzy przypały tam nie jadą !

 • Gość: Gość

  0

  no Nadolski zrobił karierę przez ten teledysk, ze trzy razy go było widać xD

 • Gość: Gość

  0

  szajstwo.... totalna kompromitacja

 • Gość: Gość

  0

  Prosze tylko nie jedzcie na eurowizje! ! ! Prosze będzie siara za granicą jak nie wiem...:/Będą się nieźle z nas ryli xD przez te te kobity xD

 • Gość: Gość

  0

  "haagg" dokładnie zgadzam się w 100% z tobą!

 • Gość: Gość

  0

  o boshe jeżeli chcą reprezentowac Polskę na eurowizij to niech coś po polsku zaśpięwają a nie znowu po angielsku bo nigdy nie wiedziemy nawet do finału tylko odpadniemy w półfinale...ehhh...;/;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX