Telekamery - Doda przegrała z Feel!

Niespodzianek nie było. Większość tegorocznych "Telekamer" zgarnęły gwiazdy związane z TVN. Wielką porażkę poniosła Doda , statuetka w kategorii muzyka powędrowała do zespołu Feel. To znak dla Rabczewskiej, że skandale nie są receptą na karierę muzyczną.

 


To chyba najbardziej przewidywalny plebiscyt popularności w Polsce. Walka o statuetki "Telekamer" w 10 kategoriach rozegrały się pomiędzy dwiema stacjami: Dwójką i TVN. Nudną i przesłodzoną galę poprowadziła jak zwykle Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski - od kilku lat uznawani przez Polaków za najseksowniejszych w tym kraju. Tegoroczna gala nie zaskoczyła nikogo, bo statuetki od lat wędrują praktycznie do tych samych gwiazd telewizyjnych, zmieniają się zaś tylko kategorie.


Wielką niespodzianką gali okazała się nieobecność Tomasza Lisa i Hanny Lis . Oboje zrezygnowali w ostatniej chwili z udziału w uroczystym rozdaniu telewizyjnych nagród, bo najwyraźniej obawiali się konfrontacji z Kingą Rusin . Była żona dziennikarza przez cały wieczór siedziała w obecności Szymona Majewskiego, który znów nie otrzymał żadnej statuetki.

 

Zaskoczeniem dla plotkarzy była Weronika Książkiewicz, która pojawiła się w towarzystwie swojego rzekomego "ex" Kuby Wesołowskiego . Czyżby para wróciła do siebie?

 

Wielkim rozczarowaniem okazała się nieobeność na gali Pawła Małaszyńskiego , który zamiast pojawić się na uroczystości po prostu wyjechał do pracy w Gdyni. Aktor już od dawna uchodzi za pracoholika, ale tym razem naprawdę przesadził.

 

Nikt specjalnie nie był zaskoczony wynikami plebiscytu, bo wyraźnie widać, że w rozrywce prym wiedzie TVN. Pozostałe stacje pozostają daleko w tyle i będą musiały włożyć naprawdę sporo wysiłku, żeby odbić się z utraconych pozycji.

 

Największą przegraną tego wieczoru jest Doda , nie przypadła jej żadna statuetka. Piosenkarka musi mieć świadomość, że ubiegłoroczne zamieszanie związane z jej życiem prywatnym najzwyczajniej w świecie gwieździe zaszkodziło. Polacy są najwyraźniej zmęczeni Rabczewską i jej perypetiami z Radkiem Majdanem.

 

Gwiazdy zaraz po gali pojechały taksówkami do hotelu Victoria, w którym od trzech lat odbywa się uroczysty bankiet. Jak zwykle z zaproszenia na imprezę nie skorzystał Tomasz Kot oraz Agnieszka Dygant , bo oboje nie przepadają za lansowaniem się w towarzystwie.


Oto pełna lista laureatów tegorocznych "Telekamer"

 

1. Informacja - Justyna Pochanke

 

2. Publicystyka - Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski

 

3. Komentator sportowy - Włodzimierz Szaranowicz

 

4. Serial kryminalny i sensacyjny - "Kryminalni"

 

5. Serial obyczajowy - "Na Wspólnej"

 

6. Serial komediowy - "Niania"

 

7. Muzyka - Feel

 

8. Aktor - Paweł Małaszyński

 

9. Aktorka - Agnieszka Dygant

 

10. Rozrywka - Robert Janowski

 

SuperTelekamera - Paweł Małaszyński