Wiśniewski ma "klona"?

Ktoś musi się podszywać pod Michała Wiśniewskiego. Gwiazdor kilka dni temu ostrzegał fotoreporterów przed tym, żeby nie przeszkadzali jemu i żonie Ani Wiśniewskiej podczas narodzin córki, bo ceni sobie prywatność. Jednak to co zrobił tuż po narodzinach dziecka przeszło chyba najśmielsze oczekiwania wszystkich - dlatego Plotek sądzi, że to "klon" Michała!

Michał Wiśniewski, tak jak każdy rodzic ma prawdo do tego, żeby się cieszyć prywatnością. To prawdopodobnie w trosce o komfort żony i córeczki Wiśniewski - groził na blogu , że policzy się z dziennikarzami, którzy będą próbowali przeszkodzić jego rodzinie w tak ważnym momencie. Plotek docenia troskę piosenkarza o rodzinę.
Dla tych, którzy postanowią wtargnąć na skromną uroczystość narodzin - przyszykowane są "teasery". co to takiego - sprawdzicie u służb kanadyjskiego oddziału debilów, którzy zabili polaka- napisał Wiśniewski na blogu.

Potem do akcji wkroczył "klon" Michała Wiśniewskiego, który zgodził się na publikację zdjęć malutkiego dziecka w jednym z tabloidów dzień po narodzinach.