Moda na sukces - Taylor umrze!

Już w przyszłym tygodniu jedna z głównych bohaterek telenoweli "Moda na sukces" - Taylor - umrze w ramionach swojego męża Ridge'a. Spokojnie mamy też dobrą wiadomość - za parę lat Taylor ożyje! Okaże się, że bohaterka wcale nie umarła. Co jeszcze szykują dla nas scenarzyści serialu?

 

Na forum poświęconym serialowi dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy dotyczących kolejnych odcinków serialu. Taylor wkrótce zostanie postrzelona przez Sheilę i trafi do szpitala.

 

Oto ta scena:

 

 

 

 

Lekarzom nie uda się jednak uratować Taylor. Bohaterka zostanie pochowana, ale po jakimś czasie okaże się, że wcale nie umarła, tylko zapadła w śpiączkę (oczywiście lekarze nie zorientowali się)! Podczas gdy Ridge będzie układał sobie życie bez Taylor, ona będzie mieszkała w Maroko z Omarem. To kto w takim razie został pochowany? Figura Taylor wykonana z wosku!

 

Poza tym Brook będzie szczęśliwą i spełnioną mamą dziecka, którego ojcem jest były mąż jej córki ( to już patologia!). Wkrótce do serialu wróci również cudownie zmartchwystała Macy!

 

Nasuwa się pytanie - co scenarzyści tego serialu zażywają lub piją przed napisaniem kolejnego odcinka?