"Po prostu Jedynka" - konkurencja dla "Złotych Tarasów"

Jedynka wciąż nie może pogodzić się z tym, że inne stacje odbierają widzów. Szefostwo TVP rwie sobie włosy z głowy, żeby odzyskać utraconą pozycję lidera. Dlatego od kilku tygodni na Woronicza trwają prace nad nowym programem "Po prostu Jedynka", który ma być konkurencją dla "Studio Złote Tarasy" (na zdjęciu Weronika Rosati w tym programie). O co chodzi?


Jeszcze przez kilka dni można wysyłać swoje oferty do TVP. Jedynka rozpaczliwie poszukuje nowych osobowości, żeby walczyć o widzów. Na rynku telewizyjnym panuje ostra konkurencja, dlatego stacje walczą nie tylko o ramówki, ale również o nowe gwiazdy. Na Woronicza aż huczy od plotek, że Jedynka szykuje nowe widowisko, które poprowadzą - debiutanci, w dodatku na żywo. Termin premiery show nie jest znany, ale prawdopodobnie pojawi się na antenie TVP w kwietniu.

 

Z przecieków wiadomo, że ma on uderzyć w konkurencję, czyli w TVN. Chodzi dokładnie o program "Studio Złote Tarasy". Jedynka przed laty specjalizowała się w tego typu programach, dlatego teraz chce znowu w ten sposób przyciągnąć nowych widzów.

Obecnie w TVP szukają nowych ludzi do nowego projektu. Tu wszystko bardzo się szybko zmienia, ale o tym programie "Po prostu Jedynka" mówi się od dawna. To ma być taki weekendowy kilkugodzinny program nadawany na żywo. Szczegółów nikt nie chce zdradzić - opowiada dziennikarka.

Ale się porobiło, program goni program.

Więcej o:
Komentarze (28)
"Po prostu Jedynka" - konkurencja dla "Złotych Tarasów"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX