Big Brother Vip pełen gwiazd disco polo?

Znamy dwa nazwiska gwiazd, które poważnie zastanawiają się nad występem w Big Brother Vip. To Marcin Miller lider legendy disco polo - Boys i Etna następczyni królowej disco polo - Shazzy (na zdjęciu). Czyli "Big Brother discopolowe Vipy"?
Big Brother Vip Disco Polo? Czy będzie "Big Brother Discopolowe Vipy"? 2 gwiazdy poważnie zastanawiają się nad występem w Big Brother Vip: Marcin Miller, lider legendy disco polo Boys i Etna, następczyni królowej disco polo Shazzy Negocjacje z gwiazdami wciąż trwają, ale lista uczestników piątej edycji Big Brother Vip pozostaje otwarta. Plotek dowiedział się, że Czwórka jest również zainteresowana zaproszeniem do reality show królowej disco polo Etny. Artystka jest także zainteresowana udziałem w tym widowisku. - Pewnie, że chciałabym wziąć udział w Big Brother. To może być ciekawe doświadczenie. Myślę, że warto zaryzykować i zamieszkać w domu Wielkiego Brata. W końcu nie mam nic do stracenia - opowiada Etna w rozmowie z Plotkiem. Etna od ponad roku robi prawdziwą furorę i media okrzyknęły ją królową disco polo. Teraz przed artystką kolejne wyzwanie, czyli piąta edycja Big Brothera. Czy zamieszka w domu z innymi gwiazdami? Będzie jej tam raźniej, bo na 95 proc. (jak sam zdradził w "Fakcie") w BB wystąpi Marcin Miller.

 

Negocjacje z gwiazdami wciąż trwają, ale lista uczestników piątej edycji Big Brother Vip pozostaje otwarta. Plotek dowiedział się, że Czwórka jest również zainteresowana zaproszeniem do reality show królowej disco- polo Etny. Artystka jest także zainteresowana udziałem w tym widowisku.

Pewnie, że chciałabym wziąć udział w Big Brother. To może być ciekawe doświadczenie. Myślę, że warto zaryzykować i zamieszkać w domu Wielkiego Brata. W końcu nie mam nic do stracenia - opowiada Etna w rozmowie z Plotkiem.

Etna od ponad roku robi prawdziwą furorę i media okrzyknęły ją królową disco-polo. Teraz przed artystką jest kolejne wyzwanie, czyli piąta edycja Big Brothera. Czy zamieszka w domu z innymi gwiazdami? Będzie jej tam raźniej, bo na 95 proc. (jak sam zdradził w "Fakcie") wystąpi w BB Marcin Miller.

 

 Etna