Mroczek kontra Mroczek! Głosuj!

Na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie - krótkie blond włosy, długi nos i szeroki uśmiech. Do tego sportowe ubrania i piękne dziewczyny u boku. Choć z wyglądu są łudząco podobni, z charakteru bardzo różnią się od siebie.Właśnie toczą bój o to, który z nich zostanie prezesem agencji "Mroczek House". Bracia Mroczek na dobre zawładnęli masową wyobraźnią! A który bardziej - Rafał czy Marcin?
Mroczek kontra Mroczek! Rafał i Marcin - znajdź różnice! Choć z wyglądu są łudząco podobni, z charakteru bardzo różnią się od siebie. Mroczkowie toczą bój o to, który z nich zostanie prezesem agencji "Mroczek House" Na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie - krótkie blond włosy, długi nos i szeroki uśmiech. Do tego sportowe ubrania i piękne dziewczyny u boku. Choć z wyglądu są łudząco podobni, z charakteru bardzo różnią się od siebie. Właśnie toczą bój o to, który z nich zostanie prezesem agencji "Mroczek House". Bracia Mroczek na dobre zawładnęli masową wyobraźnią! Rafał i Marcin są do jak Doda i Majdan - nierozłączni! Przeprowadzili się z Siedlec do Warszawy siedem lat temu. Grają razem w serialu "M jak miłość", studiują na Politechnice Warszawskiej i prowadzą razem agencję PR "Mroczek House". Interes całkiem nieźle się kręci, bo bracia dostają coraz więcej zleceń. Jednak ostatnio w firmie robi się nerwowo - mówi poczytnemu magazynowi "Świat i ludzie" znajomy bliźniaków: - Bomba wisi w powietrzu. Atmosfera w firmie jest coraz bardziej nerwowa. Ze spokojem podchodzi do tego jedynie Marcin, natomiast Rafał ma większe ciśnienie. Widać, że zależy mu na tym, by być szefem. Gdy mieszkali razem, nie było między nimi rywalizacji. Ale kiedy zaczęli lepiej zarabiać, Rafał kupił sobie mieszkanie i zaczęła się rywalizacja - o lepsze, ładniejsze i droższe... Marcin i Rafał do tej pory wszystko robili razem. Od najmłodszych lat trenowali taniec towarzyski w zespole tańca Caro Dance. Swoje umiejętności pokazali w programie "Taniec z gwiazdami". Co ich różni? Jest to z pewnością stałość w uczuciach. W życiu jak w serialu - zawsze musi być ten "gorszy" brat. Rola "playboya" przypadła Rafałowi, uważany jest za podrywacza, który skacze z kwiatka na kwiatek. Marcin jest już od wielu lat związany z Agnieszką Popielewicz.

 

Rafał i Marcin są do jak Doda i Majdan - nierozłączni. Chłopcy przeprowadzili się z Siedlec do Warszawy siedem lat temu. Aktorzy grają razem w serialu "M jak miłość", studiują na Politechnice Warszawskiej i prowadzą razem agencję PR "Mroczek House". Interes całkiem nieźle się kręci, bo bracia dostają coraz więcej zleceń. Jednak ostatnio w firmie robi się coraz bardziej nerwowo - mówi poczytnemu magazynowi "Świat i ludzie" znajomy bliźniaków:

Bomba wisi w powietrzu. Atmosfera w firmie jest coraz bardziej nerwowa. Ze spokojem podchodzi do tego jedynie Marcin, natomiast Rafał ma większe ciśnienie. Widać, że zależy mu na tym, by być szefem. Gdy mieszkali razem, nie było między nimi rywalizacji. Ale kiedy zaczęli lepiej zarabiać, Rafał kupił sobie mieszkanie i zaczęła się rywalizacja - o lepsze, ładniejsze i droższe...

 

Marcin i Rafał do tej pory wszystko robili razem. Od najmłodszych lat trenowali taniec towarzyski w zespole tańca Caro Dance. Swoje umiejętności pokazali w programie "Taniec z gwiazdami". Rafał wygrał polską edycję, a Marcin ukraińską.

 

 Marcin Mroczek w ukraińskim

 

Co ich różni? Jest to z pewnością stałość w uczuciach. W życiu jak w serialu zawsze musi być ten "gorszy" brat. Zarówno w życiu jak i w serialu rola "playboya" przypadła Rafałowi.Marcin jest już od wielu lat związany z Agnieszką Popielewicz.

 

 Marcin Mroczek i Agnieszka Popielewicz

 

Rafałuważany jest za podrywacza, który skacze z kwiatka na kwiatek. W dużej mierze z własnej winy. Rafał bardzo chętnie opowiadał w trakcie programu "Taniec z gwiazdami" o swoim "uczuciu" do AnetyPiotrkowskiej. Po finale okazało się, że ta miłość została przezRafała wymyślona tylko na potrzeby show. Rafał świętował zwycięstwo nie z Anetą, ale w clubie go-go. Parę dni po finale w jednym z wywiadów powiedział, że po prostu z Anetą nie pasowali do siebie.

 

 Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska

 

Którego z braci wolicie? Marcina, który jest stały w uczuciach, ale nie ma za grosz talentu aktorskiego i jest piekielnie poważny, czy wyluzowanego i mającego "parcie na prezesurę"Rafała?


Taniec Rafała:

 

 

 


Marcin w tańcu: